HRBATŮV KOSTELEC

Právo neposkytnout pomoc

21. 11. 2017 08:07 - Čechistan - Standa Skandál

Změny v občanském zákoníku přinesou novinku dosud v právu neznámou. Zákon bude nově znát Právo neposkytnout pomoc.

Aktuální legislativa občanům ukládá povinnost pomoct například při autonehodě a to bez vyjímky.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrchMá ale tato legislativa vůbec hlavu a patu? Zasvěcenci Slunečnímu Bohu ale ví, že takový zákon je zvrácený. Velmi zvrácený. Není náhodou souběh okolností a jistá drobná tragédie oním léčebným řezem v nemocném organismu společnosti?

Není právě prozřetelnost tím nejvyšším, tím nejmoudřejším, tím nejdokonalejším soudcem ?

Proč by měl člověk pomáhat? Možná jsou někdy situace, kdy pomůžeme kamarádovi, protože ho dobře známe a víme, že on pomůže nám, když budeme potřebovat. Ale nedává absolutní smysl pomoci například člověku, který se po silnici řítí naprosto nepřiměřenou rychlostí, chová se agresivně, nejeví známky bezvědomí a vylítne z cesty a rozbije se o strom. V takovém okamžiku můžeme neudělat nic a světu pomůžeme. Svou nečinností svět jednou provždy zbavíme psychicky nemocného člověka, závislého na vysoké rychlosti a plynovém pedálu svého ocelového oře. Ve vesnici i městě nám bude lépe, protože nebudeme muset poslouchat řev jeho vytuněného motoru a dýchat smrad jeho auta.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.To samé platí pro lékaře. Jejich novodobá hippokratova přísaha je tak slepá. Tak slepá. Jak může mít lékař povinnost poskytnout pomoc nekolikanásobnému vrahovi a psychopatovi ? Není právě zdrženlivost v pomoci tím lékem, který tak zoufale chybí ?

Jak může obézní člověk s cukrovkou dostat pumpu za statisíce a přitom nedodržovat dietu? Lékař v takové situaci bude nově mít právo „Neposkytnout pomoc“ a nechat zemřít. Jak může být léčen kuřák na rakovinu plic a nepřestane kouřit ? To jsou jen střípky z mravní lhostejnosti a pokleslosti.

Lékař který by se ohrožoval sám na životě má svaté právo neposkytnout pomoc.

Všichni ktož uctívají Pravdu a Právo, tedy ti zasvěcenci Slunečnímu Bohu, nechť povstanou a zjednají pořádek každodenním uvážením své aktivity! Někdy stačí v sanitce tolik nešlapat na pedál plynu no a on to pacoš prostě nepřežije... Nebudeme přeci riskovat svůj vlastní život!

Okolnosti už dávno bijí na poplach. Lékaři umírají ve svých pracovnách na přepracování. A tak jasně vidíme, jak konáme zvráceně. Všichni jsme nakaženi Acedií do morku kostí.

Článek volně navazuje na Apokalypsu. Vše co se děje je v naprostém pořádku. S mírem v duši pozoruji sebezkázu. Pacientka zemře v nemocnici, když na ní spadne rentgen, lékařka zemře na pracovišti protože tak moc musí pomáhat, manažeři farmaceutických firem jsou na smrt nemocní. Jen houšť a větší kapky, ať to uvidí i ti největší zabedněnci. Ministrstvo smrti (zdravotnictví) blokuje zdraví prospěšné aktivity...

....

Originál přísahy.... Nepodám nikomu smrtící prostředek, ani kdyby mne o to kdokoli požádal, a nikomu také nebudu radit (jak zemřít). Žádné ženě nedám prostředek k vyhnání plodu.

Zvláštní, že?

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Špíčky ODS se sjely v Hradci

19. 11. 2017 15:33 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Já sem nafrčenej ještě teď,“ sdělil naší redakci nejmenovaný politik. Akce probíhala od pátečního večera do nedělního rána a nesla se výhradně v duchu tradičního neřízeného sexu s důrazem na národ a boží hodnoty.

"Kámo já na to mrdám. Kámo já sem... no ty vole, já to neřeknu... do piči ne asi, vole. Kámo sme jenom včera vylili metaxu, bechera, jégra, čtyři vodky a pak mladej z institutu dotáh matroš, no mazec, kámo. Uplně v prdeli ti řikam vole. Do piči mě furt hučí v péru kámo. A ten Okamura se nejdřív nezdál, ale je to kanec, kámo, to bys neřek. Za všechny nás kámo v kasinu zacáloval. Řežba."

"Na druhou stranu vole je to vod něho docela laciný gesto kámo, jestli si myslí, že jako dostane předsedu výboru. Tak takle to nefunguje kámo ani ve vládě."

"Ať jdou do piči s celou vládou, jestli si myslej, že si nás tímhle koupěj, vole. My máme dost sami, vole. Čurák japonskej vychcanej."

"Do prdele kámo, já sem v piči. Vole, já to nedávám. A to mám zítra předtáčet s Moravcem."

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Pražský Hrad je zamořený pervitinem

19. 11. 2017 12:06 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po odejití hradního protokoláře Forejta byla nalezena ve sklepení Pražského Hradu rozsáhlá varna pervitinu. Pervitin je už všude. Najdeme ho na sedačkách, tapetách, a mnohé WC je prý přímo pudrované.

Fakt, že Pražský Hrad je zamořený pervitinem a jedovatými látkami z varny se doposavad dařilo tutlat. Únik informací z BIS ale jasně odhalil, že protokolář Forejt spolu s hradní stráží provozovali rozsáhlou varnu pervitinu ve sklepení Pražského Hradu.Čeští výrobci pervitinu jsou podle policie a odborníků na syntézu na toxikomanii na špičce ve světě. Varny „perníku“ ale také znečišťují životní prostředí i místo, kde se peří vyrábí.Kromě metamfetaminu se totiž při výrobě vytvářejí i jedovaté látky, které se mohou třeba v případě panelového domu šířit stoupačkami, zůstat na dlouhou dobu v omítce nebo tapetách či mohou zamořit spodní vody.

Odborná práce

Vyčištění kontaminovaného prostoru v Hradu je totiž práce pro vysoce kvalifikované odborníky, kteří musejí pracovat například v izolačních oblecích a s dýchací technikou. Shodují se na tom odborníci na detoxikaci různých prostor varen. Podle odhadů bude stát čištění a dekontaminace Hradu několik milionů korun.

Jedná se o jód, fosfor, amoniak a oxidy rtuti či olova - chemikálie pro lidské zdraví nebezpečné. Látky spojené s výrobou „pika“ mohou způsobovat například kožní problémy, různé ekzémy, poruchy jater, komplikace s dýcháním a nespavost. Tyto jedovaté látky jak se zjistilo používal Miloš Zeman na vlastní konzervaci. Peří ho prý nikdy nebralo a je věrný čtyřkombinaci alkoholu, nikotinu, rtuti a dehtu.

Aktualizace:

Jindřich Foreit se nechal slyšet, že se mu povedlo transportovat základní technologii varny na peří do sklepení Institutu Václava Klause, kde bude na vaření větší klid.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Jindřich Forejt (* 22. října 1976 Karlovy Varny) je bývalý český státní úředník, v letech 2003-2017 byl ředitelem odboru protokolu kanceláře prezidenta republiky, a to v období výkonu funkce prezidentů in-memoriam Václava 2D Klause a Miloše 3D Zemana.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Petr Pávek se stal předsedou anální komise Strany Zelených

18. 11. 2017 17:53 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Petr Pávek po svém úspěšném tažení v mladých zelených (kteří to rádi nahnědo s plnou) povýšil a stal se členem anální komise pod vedením Stropnického.

Mladí zelení je nezávislé občanské sdružení podobně jako mletý mladý ječmen, které bylo založeno v roce 2221. Zaměřujeme se na ochranu životního prostředí, ochranu fekálií, udržitelný rozhnoj, lidské výkaly, kokotizaci a socialismus.

Petr Pávek

antifašista, multikulti levičák a homosexuální úchylák, několikrát jsme ho slyšeli jak to dělá s plnou (ověřeno)

Fakulta sociálních hněd UK (ovšem nedostudovaná). Účastník mnoha antirasistických, homosexuálních a antifašistických demonstrací. (*20.05.1989) Vyskytuje se nejen v Praze a Q café.

Perspektivní kakandidát na předsedu SZ (dá defakto všem).

Spolek Charlie (aktuálně post mortem)

Spolek se převážně zabýval tlacháním o kokotech, prdelích a hovnech u pivečka, khávičky v buzibáru Qcafé do dlouhých nočních hodin. Spolek se neznámo kdy rozpadl, protože se ty dámičky rozhádali a každej z těch levičáků má ruce dozadu (možná rovou v prdeli).

No, tohle je ale počteníčko a pomníček... http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

Data byla získána z inkontinentního archivu PISS (Public InfoSubSystem - tedy pavlač), odělení PPMK - představujeme perspektivní mladé kádry.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.