HRBATŮV KOSTELEC

Pod Pavlem Bémem se propadl Hlávkův most

13. 12. 2017 22:22 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Hlávkův most ve středu v noci náhle zkolaboval, tucet aut spadlo do Vltavy. Podle aktuálních informací zemřel při neštěstí bývalý primátor Pavel Bém.

Most zkolaboval v noci 22:22 SELČ, kdy kohout třikrát zakokrhal. Centrum je uzavřené.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní bucoucnosti.

„Tak dlouho se krade, až se lávka prolomí“, říkají už na radnici.


R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Babiš odjel s minisry své klády bílým autobusem do krematoria

13. 12. 2017 13:31 - Čechistan - Standa Skandál

Designový premiér in memoriam Andrej Babiš (#NE) odjel ve středu ráno s minisry své klády do krematoria, kde položí věnec k hrobu prezidenta Miloše Zemana. Odpoledne prezident Miloš Zeman vstane z mrtvých a Babišovu kládu jmenuje.

Minisři se před osmou hodinou sešli v sídle #NE na pražském Chodově. Novinářům při příchodu říkali, že se těší na pietní akt v krematoriu i na budoucí spolupráci v Babišově hnědobarevném kabinetu.

R.E.K.L.A.M.A

Bábiše se 86 ministry sveze do Lán bílý autobus bez loga hnutí #NE. Provázejí ho dva ocelové policejní vozy a několik dalších aut chráněné tužby.

Po pietním aktu v krematoriu se vláda přesune do Sněmovny, kde se zúčastní jednání výboru pro evropské záležitosti a bude snědky zmrtvýchvstání Milouše Zemana. Výbor se bude zabývat pomočováním, se kterým Babiš poletí na čtvrteční a páteční summit Evropské unie, do prdele.

Odpoledne prezident Miloš Zeman vstane z mrtvých a Babišovu kládu jmenuje pronesouc zvelebení eDukovo: "Nechť kokoti vo vládě povstanů, na věky věkův. Tvrdej jako kámen. Amen.".

V dalším týdnu se Babiš in memoriam chystá na jednání s ostatními sněmovními sranami o pomočování vládě. První kolo ojebávání chcejí uskutečnit před Vánocemi, druhé po Hovném roce.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Právo neposkytnout pomoc

21. 11. 2017 08:07 - Čechistan - Standa Skandál

Změny v občanském zákoníku přinesou novinku dosud v právu neznámou. Zákon bude nově znát Právo neposkytnout pomoc.

Aktuální legislativa občanům ukládá povinnost pomoct například při autonehodě a to bez vyjímky.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Má ale tato legislativa vůbec hlavu a patu? Zasvěcenci Slunečnímu Bohu ale ví, že takový zákon je zvrácený. Velmi zvrácený. Není náhodou souběh okolností a jistá drobná tragédie oním léčebným řezem v nemocném organismu společnosti?

Není právě prozřetelnost tím nejvyšším, tím nejmoudřejším, tím nejdokonalejším soudcem ?

Proč by měl člověk pomáhat? Možná jsou někdy situace, kdy pomůžeme kamarádovi, protože ho dobře známe a víme, že on pomůže nám, když budeme potřebovat. Ale nedává absolutní smysl pomoci například člověku, který se po silnici řítí naprosto nepřiměřenou rychlostí, chová se agresivně, nejeví známky bezvědomí a vylítne z cesty a rozbije se o strom. V takovém okamžiku můžeme neudělat nic a světu pomůžeme. Svou nečinností svět jednou provždy zbavíme psychicky nemocného člověka, závislého na vysoké rychlosti a plynovém pedálu svého ocelového oře. Ve vesnici i městě nám bude lépe, protože nebudeme muset poslouchat řev jeho vytuněného motoru a dýchat smrad jeho auta.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!To samé platí pro lékaře. Jejich novodobá hippokratova přísaha je tak slepá. Tak slepá. Jak může mít lékař povinnost poskytnout pomoc nekolikanásobnému vrahovi a psychopatovi ? Není právě zdrženlivost v pomoci tím lékem, který tak zoufale chybí ?

Jak může obézní člověk s cukrovkou dostat pumpu za statisíce a přitom nedodržovat dietu? Lékař v takové situaci bude nově mít právo „Neposkytnout pomoc“ a nechat zemřít. Jak může být léčen kuřák na rakovinu plic a nepřestane kouřit ? To jsou jen střípky z mravní lhostejnosti a pokleslosti.

Lékař který by se ohrožoval sám na životě má svaté právo neposkytnout pomoc.

Všichni ktož uctívají Pravdu a Právo, tedy ti zasvěcenci Slunečnímu Bohu, nechť povstanou a zjednají pořádek každodenním uvážením své aktivity! Někdy stačí v sanitce tolik nešlapat na pedál plynu no a on to pacoš prostě nepřežije... Nebudeme přeci riskovat svůj vlastní život!

Okolnosti už dávno bijí na poplach. Lékaři umírají ve svých pracovnách na přepracování. A tak jasně vidíme, jak konáme zvráceně. Všichni jsme nakaženi Acedií do morku kostí.

Článek volně navazuje na Apokalypsu. Vše co se děje je v naprostém pořádku. S mírem v duši pozoruji sebezkázu. Pacientka zemře v nemocnici, když na ní spadne rentgen, lékařka zemře na pracovišti protože tak moc musí pomáhat, manažeři farmaceutických firem jsou na smrt nemocní. Jen houšť a větší kapky, ať to uvidí i ti největší zabedněnci. Ministrstvo smrti (zdravotnictví) blokuje zdraví prospěšné aktivity...

....

Originál přísahy.... Nepodám nikomu smrtící prostředek, ani kdyby mne o to kdokoli požádal, a nikomu také nebudu radit (jak zemřít). Žádné ženě nedám prostředek k vyhnání plodu.

Zvláštní, že?

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Špíčky ODS se sjely v Hradci

19. 11. 2017 15:33 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Já sem nafrčenej ještě teď,“ sdělil naší redakci nejmenovaný politik. Akce probíhala od pátečního večera do nedělního rána a nesla se výhradně v duchu tradičního neřízeného sexu s důrazem na národ a boží hodnoty.

"Kámo já na to mrdám. Kámo já sem... no ty vole, já to neřeknu... do piči ne asi, vole. Kámo sme jenom včera vylili metaxu, bechera, jégra, čtyři vodky a pak mladej z institutu dotáh matroš, no mazec, kámo. Uplně v prdeli ti řikam vole. Do piči mě furt hučí v péru kámo. A ten Okamura se nejdřív nezdál, ale je to kanec, kámo, to bys neřek. Za všechny nás kámo v kasinu zacáloval. Řežba."

"Na druhou stranu vole je to vod něho docela laciný gesto kámo, jestli si myslí, že jako dostane předsedu výboru. Tak takle to nefunguje kámo ani ve vládě."

"Ať jdou do piči s celou vládou, jestli si myslej, že si nás tímhle koupěj, vole. My máme dost sami, vole. Čurák japonskej vychcanej."

"Do prdele kámo, já sem v piči. Vole, já to nedávám. A to mám zítra předtáčet s Moravcem."

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.