HRBATŮV KOSTELEC

V lednu vydraží Elvise Presleyho

27. 12. 2017 12:03 - Čechistan - Standa Skandál

Na portálu NEKRO.cz, velkém online obchodním domě celebritami a jejich pozůstatky, se po Novém roce uskuteční aukce Elvise Presleyho i s předměty s ním spojených. Konat se bude 9. ledna 2018.

Dražit se bude hlavně muzikant sám (jako celek), či jeho části včetně jeho dřevěné koupací nohy s koženým potahem, která by podle společnosti NEKRO.cz, jež aukci pořádá, mohla vynést deset až patnáct tisíc dolarů.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.V aukci si příznivci ostatků krále rock'n'rollu budou moci pořídit 271 částí těla a to včetně penisu a jeho 365 osobních věcí včetně jeho dámských kalhotek, šperků, obrazu Narcisovy tváře na vodní hladině, pamětních kapesníčů s kokainem z koncertů či z Presleyho působení v Hollywoodu. Dražba se uskuteční během oslav mistrových narozenin, které připadají na 11. ledna.

Dražena bude i nikdy nepublikovaná skladba Codeine, Morphine und Diamorphine - my path to Heaven.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Mozek bohužel nikdy nebyl a není stále k nalezení.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Šok! V Hrbatově Kostelci přistálo UFO !

18. 12. 2017 12:56 - Čechistan - Standa Skandál

České ministerstvo obrany poprvé přiznalo, že mělo speciální program na sledování neidentifikovatelných létajících předmětů čili UFO, uvedl v sobotu deník Právo.

Program v letech 2007 až 2012 platil ze svého rozpočtu předseda strany ČSSD Parouback skrz dceřinou společnost XTERRA COMM. Parouback chtěl schvalovat zákony hlavně s mimozemšťany.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

A právě první nálezy UFO byly učineny v Hrbatově Kostelci. Bohužel po výbuchu nikdy nedokončeného ropovodu jsou všechny artefakty zničené. Redakce se ptá proč vlastně k havárii došlo?!

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Většina peněz z těžby Paroubkia šla do výzkumné společnosti XTERRA COMM vlastněná manželkou Jiřího Paroubka. Ten nyní spolupracuje s NASA na vývoji kosmické lodi s lidskou osádkou. Společnost v rámci programu vypracovala řadu dokumentů popisujících rychle se pohybující létající zařízení, u nichž nebyl patrný ohon. V květnu Parouback v programu 120 minut Sodomy v České Televizi řekl, že je naprosto přesvědčen, že mimozemšťané existují a UFO navštívily Zemi.

Kancelář George Parouback

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Pod Pavlem Bémem se propadl Hlávkův most

13. 12. 2017 22:22 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Hlávkův most ve středu v noci náhle zkolaboval, tucet aut spadlo do Vltavy. Podle aktuálních informací zemřel při neštěstí bývalý primátor Pavel Bém.

Most zkolaboval v noci 22:22 SELČ, kdy kohout třikrát zakokrhal. Centrum je uzavřené.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní bucoucnosti.

„Tak dlouho se krade, až se lávka prolomí“, říkají už na radnici.


Babiš odjel s minisry své klády bílým autobusem do krematoria

13. 12. 2017 13:31 - Čechistan - Standa Skandál

Designový premiér in memoriam Andrej Babiš (#NE) odjel ve středu ráno s minisry své klády do krematoria, kde položí věnec k hrobu prezidenta Miloše Zemana. Odpoledne prezident Miloš Zeman vstane z mrtvých a Babišovu kládu jmenuje.

Minisři se před osmou hodinou sešli v sídle #NE na pražském Chodově. Novinářům při příchodu říkali, že se těší na pietní akt v krematoriu i na budoucí spolupráci v Babišově hnědobarevném kabinetu.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Bábiše se 86 ministry sveze do Lán bílý autobus bez loga hnutí #NE. Provázejí ho dva ocelové policejní vozy a několik dalších aut chráněné tužby.

Po pietním aktu v krematoriu se vláda přesune do Sněmovny, kde se zúčastní jednání výboru pro evropské záležitosti a bude snědky zmrtvýchvstání Milouše Zemana. Výbor se bude zabývat pomočováním, se kterým Babiš poletí na čtvrteční a páteční summit Evropské unie, do prdele.

Odpoledne prezident Miloš Zeman vstane z mrtvých a Babišovu kládu jmenuje pronesouc zvelebení eDukovo: "Nechť kokoti vo vládě povstanů, na věky věkův. Tvrdej jako kámen. Amen.".

R.E.K.L.A.M.A

V dalším týdnu se Babiš in memoriam chystá na jednání s ostatními sněmovními sranami o pomočování vládě. První kolo ojebávání chcejí uskutečnit před Vánocemi, druhé po Hovném roce.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.