HRBATŮV KOSTELEC

ČSSD je už Úplně Zkokotizovaná®, tvrdí zpráva Doc. Vrány

29. 12. 2017 18:38 - Čechistan - Standa Skandál

BRNO - Doc. Vrána, technologický průkopník Rozesírání®, hlásí první úspěchy v politických stranách. Jeho plně Automatická Univerzita Brno (AU-B) dosáhla prvních úspěchů.

Vránovi Agenti Rozesírání dosáhli v Sociální demokracii stavu Úplné Rozesranosti® což v případě institucí znamená zavšivení organizace Úplnými Kokoty®, kteří organizaci Úplně Zkokotizují® čímž se taková organizace zhroutí sama do sebe.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Jde vlastně o jakousi implozi organizace. "Dnešní technologie nám umožňuje nasazování Android-Kokotů (humanoidních robotů), které vzdáleně řídíme tak, aby působili v organizaci vždy proti sobě. To otráví všechny lidi, kterým ještě o něco jde. Výsledek je zhroucení organizace."

Navenek to vypadá pro média zajímavě... Po volebním debaklu v ČSSD stále pokračuje souboj frakcí. Pád do opozice to ještě zesílil. Ve straně navíc nikdo nevěří, že by mimořádný sjezd 18. února a nově zvolený předseda mohl stranu stmelit. "Jenže my víme své. Na algoritmech arogance, egocentrismu, ješitnosti a narcismu našich robotů jsme pracovali deset let. ČSSD: Všichni proti všem - to je stav Úplné Rozesranosti®", tvrdí Vrána.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete."Náš pilotní projekt, který systém testoval a firmu kterou jsme nechali zhroutit byla NOKIA. Nyní se zaměřujeme na politické srany a hnutí. Ty jsou náročnější z hlediska rozvráceni, ač se to nezdá, ale tam jde o víc než jen o prachy!", uzavírá Vrána.V lednu vydraží Elvise Presleyho

27. 12. 2017 12:03 - Čechistan - Standa Skandál

Na portálu NEKRO.cz, velkém online obchodním domě celebritami a jejich pozůstatky, se po Novém roce uskuteční aukce Elvise Presleyho i s předměty s ním spojených. Konat se bude 9. ledna 2018.

Dražit se bude hlavně muzikant sám (jako celek), či jeho části včetně jeho dřevěné koupací nohy s koženým potahem, která by podle společnosti NEKRO.cz, jež aukci pořádá, mohla vynést deset až patnáct tisíc dolarů.

R.E.K.L.A.M.AV aukci si příznivci ostatků krále rock'n'rollu budou moci pořídit 271 částí těla a to včetně penisu a jeho 365 osobních věcí včetně jeho dámských kalhotek, šperků, obrazu Narcisovy tváře na vodní hladině, pamětních kapesníčů s kokainem z koncertů či z Presleyho působení v Hollywoodu. Dražba se uskuteční během oslav mistrových narozenin, které připadají na 11. ledna.

Dražena bude i nikdy nepublikovaná skladba Codeine, Morphine und Diamorphine - my path to Heaven.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.Mozek bohužel nikdy nebyl a není stále k nalezení.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Šok! V Hrbatově Kostelci přistálo UFO !

18. 12. 2017 12:56 - Čechistan - Standa Skandál

České ministerstvo obrany poprvé přiznalo, že mělo speciální program na sledování neidentifikovatelných létajících předmětů čili UFO, uvedl v sobotu deník Právo.

Program v letech 2007 až 2012 platil ze svého rozpočtu předseda strany ČSSD Parouback skrz dceřinou společnost XTERRA COMM. Parouback chtěl schvalovat zákony hlavně s mimozemšťany.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

A právě první nálezy UFO byly učineny v Hrbatově Kostelci. Bohužel po výbuchu nikdy nedokončeného ropovodu jsou všechny artefakty zničené. Redakce se ptá proč vlastně k havárii došlo?!

Většina peněz z těžby Paroubkia šla do výzkumné společnosti XTERRA COMM vlastněná manželkou Jiřího Paroubka. Ten nyní spolupracuje s NASA na vývoji kosmické lodi s lidskou osádkou. Společnost v rámci programu vypracovala řadu dokumentů popisujících rychle se pohybující létající zařízení, u nichž nebyl patrný ohon. V květnu Parouback v programu 120 minut Sodomy v České Televizi řekl, že je naprosto přesvědčen, že mimozemšťané existují a UFO navštívily Zemi.

Kancelář George Parouback

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Pod Pavlem Bémem se propadl Hlávkův most

13. 12. 2017 22:22 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Hlávkův most ve středu v noci náhle zkolaboval, tucet aut spadlo do Vltavy. Podle aktuálních informací zemřel při neštěstí bývalý primátor Pavel Bém.

Most zkolaboval v noci 22:22 SELČ, kdy kohout třikrát zakokrhal. Centrum je uzavřené.

Zjišťujeme podrobnosti z alternativní bucoucnosti.

„Tak dlouho se krade, až se lávka prolomí“, říkají už na radnici.


R.E.K.L.A.M.A