HRBATŮV KOSTELEC

OLAF: Ano, šéf ANO je vinen, Babiš (ANO), říká ne!

31. 12. 2017 08:32 - Čechistan - Standa Skandál

BRUSEL - ANO, Ano? #NE, ne! Ale ano! Klap. NE, NE, NE!Klap. Klap.

Ano, ANO, ANO NE. NE #NE Ano!

V Bruselu neví kolik si říct za držkohubné od německo-babišovské chemičky SKW Piesteritz.

Ano! Klap. ANO, Ano! Vlastně ne!

Babiš si pochvaloval na rautu žabí stehýnka. Prý tím krmí čápi na farmě.

Ano, ANO, ne, ne, ale ANO NE. NE? #NE Ano! No jo!

Jenom to těstíčko bylo moc mazlavé.

ANO, Ano? #NE, ne! Ale ano! Klap. Podvod. NE, NE, NE!

Prý tam dali málo vajec. To by se v michelinovské-bábišovské restauraci přeci nestalo. No jo, to víte, Brusel. Od nás se má co učit, řekl Babiš in memoriam a utáhnul si fáče na zápěstí.

Ale ano! Klap. Nenasyta krade. Ou né! Všichni se proti němu, svatému, dočista zpykli!

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A

ČSSD je už Úplně Zkokotizovaná®, tvrdí zpráva Doc. Vrány

29. 12. 2017 18:38 - Čechistan - Standa Skandál

BRNO - Doc. Vrána, technologický průkopník Rozesírání®, hlásí první úspěchy v politických stranách. Jeho plně Automatická Univerzita Brno (AU-B) dosáhla prvních úspěchů.

Vránovi Agenti Rozesírání dosáhli v Sociální demokracii stavu Úplné Rozesranosti® což v případě institucí znamená zavšivení organizace Úplnými Kokoty®, kteří organizaci Úplně Zkokotizují® čímž se taková organizace zhroutí sama do sebe.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!Jde vlastně o jakousi implozi organizace. "Dnešní technologie nám umožňuje nasazování Android-Kokotů (humanoidních robotů), které vzdáleně řídíme tak, aby působili v organizaci vždy proti sobě. To otráví všechny lidi, kterým ještě o něco jde. Výsledek je zhroucení organizace."

Navenek to vypadá pro média zajímavě... Po volebním debaklu v ČSSD stále pokračuje souboj frakcí. Pád do opozice to ještě zesílil. Ve straně navíc nikdo nevěří, že by mimořádný sjezd 18. února a nově zvolený předseda mohl stranu stmelit. "Jenže my víme své. Na algoritmech arogance, egocentrismu, ješitnosti a narcismu našich robotů jsme pracovali deset let. ČSSD: Všichni proti všem - to je stav Úplné Rozesranosti®", tvrdí Vrána.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!"Náš pilotní projekt, který systém testoval a firmu kterou jsme nechali zhroutit byla NOKIA. Nyní se zaměřujeme na politické srany a hnutí. Ty jsou náročnější z hlediska rozvráceni, ač se to nezdá, ale tam jde o víc než jen o prachy!", uzavírá Vrána.R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

V lednu vydraží Elvise Presleyho

27. 12. 2017 12:03 - Čechistan - Standa Skandál

Na portálu NEKRO.cz, velkém online obchodním domě celebritami a jejich pozůstatky, se po Novém roce uskuteční aukce Elvise Presleyho i s předměty s ním spojených. Konat se bude 9. ledna 2018.

Dražit se bude hlavně muzikant sám (jako celek), či jeho části včetně jeho dřevěné koupací nohy s koženým potahem, která by podle společnosti NEKRO.cz, jež aukci pořádá, mohla vynést deset až patnáct tisíc dolarů.V aukci si příznivci ostatků krále rock'n'rollu budou moci pořídit 271 částí těla a to včetně penisu a jeho 365 osobních věcí včetně jeho dámských kalhotek, šperků, obrazu Narcisovy tváře na vodní hladině, pamětních kapesníčů s kokainem z koncertů či z Presleyho působení v Hollywoodu. Dražba se uskuteční během oslav mistrových narozenin, které připadají na 11. ledna.

Dražena bude i nikdy nepublikovaná skladba Codeine, Morphine und Diamorphine - my path to Heaven.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Mozek bohužel nikdy nebyl a není stále k nalezení.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Šok! V Hrbatově Kostelci přistálo UFO !

18. 12. 2017 12:56 - Čechistan - Standa Skandál

České ministerstvo obrany poprvé přiznalo, že mělo speciální program na sledování neidentifikovatelných létajících předmětů čili UFO, uvedl v sobotu deník Právo.

Program v letech 2007 až 2012 platil ze svého rozpočtu předseda strany ČSSD Parouback skrz dceřinou společnost XTERRA COMM. Parouback chtěl schvalovat zákony hlavně s mimozemšťany.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

A právě první nálezy UFO byly učineny v Hrbatově Kostelci. Bohužel po výbuchu nikdy nedokončeného ropovodu jsou všechny artefakty zničené. Redakce se ptá proč vlastně k havárii došlo?!

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Většina peněz z těžby Paroubkia šla do výzkumné společnosti XTERRA COMM vlastněná manželkou Jiřího Paroubka. Ten nyní spolupracuje s NASA na vývoji kosmické lodi s lidskou osádkou. Společnost v rámci programu vypracovala řadu dokumentů popisujících rychle se pohybující létající zařízení, u nichž nebyl patrný ohon. V květnu Parouback v programu 120 minut Sodomy v České Televizi řekl, že je naprosto přesvědčen, že mimozemšťané existují a UFO navštívily Zemi.

Kancelář George Parouback