HRBATŮV KOSTELEC

Prase ve státě je stále hit. Je zlé, kouše, kurví nám charakter, přesto ho milujeme, říkají ovčané

22. 1. 2018 14:07 - Čechistan - Standa Skandál

Prasomilové - tak o sobě hovoří ovčané státu Čechistan, kteří si jako své vůdce pořizují hlavně prasata. A stejně se jmenuje i nový dokument České televize.

Všichni v dobré víře volili něco, co mělo všechny spasit a povýšit životní úroveň přímo do nebes. Opak je pravdou!

Jaké to je, žít ve státě se zvířetem, které má většina z nás spojené s chlívkem a se zabijačkou? Lstiví a vychytralí poslanci jsou navíc přesvědčeni, že to oni jsou páni státu. Když chceme mít extra mazlíčka a pořídíme si do čela čuníka, náš život se od základu změní.

Musíme počítat s problémy - s voliči, nesmysnými daněmi, ale i vyhláškami. Prasomilové mají i svvoje kluby v čele s prasečími funkcionáři, které pomáhají členům řešit jejich časté trable s výběrem daní.

Ten příběh bývá většinou naprosto stejný. Každým rokem se vyrojí spasitelé lidských duší a stejný rok se nachytají najivní ovčané.

"Začíná to být už dost nuda i pro nás. Kampaně stojí strašný prachy. Nejčastěji dívky či ženy a jejich milenci na všechno serou, odevzdávají veškerou moc prasatům a tohle je výsledek.", tvrdí hlavní funkcionářka prasečího spolku Dagmar Babiš Kozatá.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.Nevím přesně, jak je to dnes, ale před osmi lety, kdy jsem volila prasátko z KDU, se v tom děly neskutečně velké podvody. Náš Oskar byl prodán Vodafonou pod cenou, a kdo myslíte že na tom trhnul?

"Koupili ho na inzerát, který sliboval, že za Oskara vysoutěžíme miliardy. Měl to být light-weight domácí operátor a vidíte, dnes je to nadnárodní korporace, která si tu diktuje ceny!" říká Klára Trouba Vaštová, jedna z členů představenstva Oskar mobile.

Tento pořad přesně vystihuje povahu Čechů: nedokážou vzít na porážku, ty co už jim dávno přerostli přes hlavu!

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Šok! Milouš 4D Zeman se posral strachy z cecků černošky !

12. 1. 2018 15:48 - Čechistan - Standa Skandál

Živě: živé kultury spatřily světlo světa při volbě sebe sama. ZMZ byla otřesena velkými prsy vyznavačky jeho Opilosti.

Ukrajinská akvaristka s pořádnými kozami toliko vylekala ZMZ, že se z toho podělal do kalhot přímo před zraky diváků.

Zjišťujeme složení exkrementů.

Milouš Zeman dávno naplňuje řadu bodů z PCL (psychopathy check list) pro subkriminálního psychopata. Arogantní, ožralý Zeman má taky svoje „židy“ a jsou nimi novináři.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Předčasné volby na prezidenta budou v září

12. 1. 2018 07:50 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po náhlém jarním uhnití konzervovativního présidenta Zombie Milouše Zemena a náhlém úmrtí Jiřího Ovčáčka čekají na podzim ovčany ČR nové présidentské volby.

Ani soustavná terapie formaldehydem, gama zářením i neutrony nepomohla ochránit práchnivějící zombii Milouše Zemena před napadením plísněmi, houbami a červy. "Vzal za své, asi to udělala teplá zima, jarní únava a ty mlhy.", tvrdí ošetřující patolog MUDr. Pafko.

Smutkem a žalem zhynul i nejoddanější ovčácký pudl ZMZ, Jiří Ovčáček. Budiž mu země lehká.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Na kandidátní listině se objevili nové tváře: Králici z kloubouku: Bob a Bobek, můžete si vybrat!

Bob a Bobeck: kandidáti na présidenta

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Ameriku zasáhla Ruská zima !

7. 1. 2018 14:31 - Čechistan - Standa Skandál

Spojené státy dále svírají rekordní mrazy za kterýmiž stojí manipulace počasí soudruhem Putinem! Teploty klesají až k minus padesát stupňům Celsia.

Zima. Sníh. Zamrzlá auta. Rusko. Špionáž. Konspriace. Tuhá zima. Ruská zima v Americe. TRUMP! TrumpEta - další česko ruská rozvědka prodávající pod pultem prezidenta vysavače.

Zamrzlá auta nikdo neukradne.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!