HRBATŮV KOSTELEC

Aktivistka s nápisem Zeman je kulhavá mrdka na hrudi protestovala na jižním pólu

27. 1. 2018 07:25 - Čechistan - Standa Skandál

Na velvyslanectví Antarktidy u tuleňů a tučnáků protestovala proti znovuzvolení české zelené kaše s hrudkami (býv. Miloš Zeman) polonahá aktivistka hnutí Femen. Na obnažené hrudi měla nápis „Zeman je kulhavá mrdka“.

V den, kdy začíná druhé kolo prezidentských voleb v Čechistanu, na jižním pólu sextremistka Femen demonstrovala proti Putinovi a zelené kaši ve vší kráse. Strašlivý zjev kulhající mrdky by podle názoru hnutí měl odstrašit rozumně uvažující Čechy od kandidáta zelené kaše s hrudkami. „Vítězství kaše je Putinovým vítězstvím a Putinovo vítězství znamená smrt svobodného Čechistanu,“ uvedlo hnutí.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Incident se stal ráno po třetí hodině v mrazu -45C. "Zhruba po třech minutách dotyčná zmrzla a upadla do komatu. K žádnému dalšímu incidentu již nedošlo," uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Kostrohryzová. Antarktida má po dobu voleb zvýšená bezpečnostní opatření.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

„Hnutí Femen vyzývá všechny obyvatele antarktidy včetně ryb i velryb, aby si zvolili svobodu a volili proti Putinově děvce,“ vyzvalo dále na svých stránkách radikální feministické hnutí.

Umyvadlo v Žitné ul. 32 už zase neodtéká

26. 1. 2018 07:49 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Kvůli odřenému umyvadlu přijeli ve čtvrtek večer policisté do Žitné ulice v Praze. Přivolala je žena, která si stěžovala, že do jejího umyvadla naboural parkující řidič, který pak odešel. Podle informací Hovinek bouralo auto poslance za ODS a pražského exprimátora Bohuslava Svobody.

Test u něj neodhalil alkohol ani drogy. Policisté tak událost vyšetřují jako běžné nabourání do umyvadla.

„Než bude věc dořešena, zůstane odtok zapečetěn,“ říká mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Do umyvadla již před časem bouralo také policejní BMW.

Kauzu bedlivě sledujeme.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

V Čechistanu vznikl registr pitomců

26. 1. 2018 07:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jeho použití je jednoduché: zaregistrujete se volbou. Do obálky vložíte buď lístek s možností A nebo B. Také v případě, že to nepochopíte a například do obálky vložíte lístky oba, budete vyhodnoceni jako pitomci.

V rámci zvyšování konkurenceschopnosti s Čínou bude registr následně využit v programu Čistka 2020 (volné pokračování Havlovy Vize 2000). Proběhne ve dvou vlnách; malá a velká čistka. Pitomci budou přeměněni na lépe využitelné součásti (pyrolýzní olej, plyn).

Pokud se již za malé čistky použitá technologie osvědčí, bude možno ve velké čistce zpracovat pitomce i s jejich standardním vybavením (televize, mrazák a dvě vozidla). Tím by se měl navíc uvolnit blokovaný prostor, který bude nabídnut firmám.

Dle ekonomů nebude mít výpadek poptávky pitomců na trh nijak markantní vliv. Ekonomika Čechistanu je totiž silně proexportní a subdodavatelská. Výpadek pracovní síly bude nahrazen automaty.

S nimi souvisí poslední, zatím připravovaná třetí vlna čistky:

„Je to nevyhnutelný krok v celkové automatizaci ekonomiky,“ říká doc. Vrána z Brněnské automatické univerzity. „Buď to uděláme rychle a s gracií, nebo budeme dlouhodobě sledovat, jak se ti lidé trápí,“ dodává.

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Zelená kaše s hrudkami vyhrála volby a státní pohřeb

25. 1. 2018 19:04 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Zelená kaše vyhrála prezidentské volby a to díky aktivitě Přátel Milouše Zemana, která sešrotované ostatky exhumovala z politického smetiště toxického odpadu.

Celé volby byly nádhernou ukázkou psychologie davu a psychiatrie jednotlivce v praxi. Musíme ještě poznat svoje dno, respektive nekonečnou díru, která pohltí všechny.

Howgh.

R.E.K.L.A.M.A