HRBATŮV KOSTELEC

Česko zasáhnou větry

4. 2. 2018 15:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Se z toho zase všichni poserete,“ varuje meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. K večeru mají dorazit větry o síle až 120 km/h doprovázené silným prděním.


Podle silničářů už to začíná na Vysočině smrdět a tvoří se náledí. „Nejvíc to ale smrdí v Praze,“ míní Hnojsová.

Řidiči jsou zoufalí, silnice kloužou. „Tak doprdele nikam nejezděte,“ vzkazuje Hnojsová. Na komunikacích nižších tříd mají někteří řidiči také problémy s komunikací.

Ani výhled na další měsíc nepředpokládá výrazná zlepšení. "Na stupnici šedi se budeme pohybovat mezi 2. až 4. stupněm, to znamená, že bude nahovno až na hodně nahovno," upřesňuje Hnojsová.

Dle výpočetního modelu Kakadin má být ve vyšších polohách výš a v nižších níž. „Ale ani to už garantovat nemůžeme, protože se nám posral systém,“ uzavírá Hnojsová.

aktualizace: na Hradě a v Institutu V. Klause o víkendu také nasněžilo a už se frčí

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Praha hostí výstavu Mumie světa

1. 2. 2018 17:42 - Čechistan - Standa Skandál

Na největší a nejucelenější sbírku mumií na světě lákají organizátoři výstavy, která se koná od čtvrtka na Pražském Hradě a která se jmenuje Veliká Mumie světa.

Mezi stovkami exponátů bude k vidění hlavně Miloš Zeman in memoriam ve stádiu „želé“. K vidění je zde i několik exponátů ze sbírek Národního muzea nebo tu máme i tajemnou hlavu, která se našla nedaleko Prašné brány, myslíme si, že je to hlava Václava Klause staršího, alespoň tomu naznačuje to její stálé klevetění a sepisování braků.

R.E.K.L.A.M.A

Mezi zajímavé mumie také patří mumie z bažin, které vznikly přírodní mumifikací právě tím, že těla uvízla v politických bažinách a dále se mumifikovala procesem zrání a ztráty charakteru.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Ale máme tu i mumie pocházející z poměrně blízkých oblastí například z Dachau. Překvapením pro návštěvníky může být relativně mladá mumie z roku 2011, říkáme jí mezi sebou „Václavka“.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Česká republika slaví zmrtvýchvstání

27. 1. 2018 15:53 - Čechistan - Standa Skandál

PITOMCŮSTAN - Želé vstalo z mrtvých a už se hrabe na Hrad.

Tímto končí jakákoliv snaha o tvorbu humoru a začíná podzemní válka proti 3 milionům pitomcům.

pseudoLidé co nerozpoznají demagogického psychopata si nezaslouží nic jiného, než aby je tento psychopat vysál a vyplivnul jako odpadky!

Nashledanou.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Aktivistka s nápisem Zeman je kulhavá mrdka na hrudi protestovala na jižním pólu

27. 1. 2018 07:25 - Čechistan - Standa Skandál

Na velvyslanectví Antarktidy u tuleňů a tučnáků protestovala proti znovuzvolení české zelené kaše s hrudkami (býv. Miloš Zeman) polonahá aktivistka hnutí Femen. Na obnažené hrudi měla nápis „Zeman je kulhavá mrdka“.

V den, kdy začíná druhé kolo prezidentských voleb v Čechistanu, na jižním pólu sextremistka Femen demonstrovala proti Putinovi a zelené kaši ve vší kráse. Strašlivý zjev kulhající mrdky by podle názoru hnutí měl odstrašit rozumně uvažující Čechy od kandidáta zelené kaše s hrudkami. „Vítězství kaše je Putinovým vítězstvím a Putinovo vítězství znamená smrt svobodného Čechistanu,“ uvedlo hnutí.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Incident se stal ráno po třetí hodině v mrazu -45C. "Zhruba po třech minutách dotyčná zmrzla a upadla do komatu. K žádnému dalšímu incidentu již nedošlo," uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Kostrohryzová. Antarktida má po dobu voleb zvýšená bezpečnostní opatření.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

„Hnutí Femen vyzývá všechny obyvatele antarktidy včetně ryb i velryb, aby si zvolili svobodu a volili proti Putinově děvce,“ vyzvalo dále na svých stránkách radikální feministické hnutí.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.