HRBATŮV KOSTELEC

Na Olomoucku utratili manželský pár napadený chřipkou

4. 2. 2018 16:06 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Manželský pár, který si v sobotu vyrazil na výlet do okolí Olomouce, musel být utracen. Jak řekl náčelník Hygienické stanice Michal Janďura, už předtím prý trochu kašlali.

„Je to preventivní opatření proti hrozící epidemii,“ pokračuje Janďura. Na léčbu vydávají pojišťovny každoročně stamiliony.

Na Zlínsku uhynuli také tři myslivci. Zkoumá se, zda měli moc.R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Česko zasáhnou větry

4. 2. 2018 15:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Se z toho zase všichni poserete,“ varuje meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. K večeru mají dorazit větry o síle až 120 km/h doprovázené silným prděním.


Podle silničářů už to začíná na Vysočině smrdět a tvoří se náledí. „Nejvíc to ale smrdí v Praze,“ míní Hnojsová.

Řidiči jsou zoufalí, silnice kloužou. „Tak doprdele nikam nejezděte,“ vzkazuje Hnojsová. Na komunikacích nižších tříd mají někteří řidiči také problémy s komunikací.

Ani výhled na další měsíc nepředpokládá výrazná zlepšení. "Na stupnici šedi se budeme pohybovat mezi 2. až 4. stupněm, to znamená, že bude nahovno až na hodně nahovno," upřesňuje Hnojsová.

Dle výpočetního modelu Kakadin má být ve vyšších polohách výš a v nižších níž. „Ale ani to už garantovat nemůžeme, protože se nám posral systém,“ uzavírá Hnojsová.

aktualizace: na Hradě a v Institutu V. Klause o víkendu také nasněžilo a už se frčí

 

Praha hostí výstavu Mumie světa

1. 2. 2018 17:42 - Čechistan - Standa Skandál

Na největší a nejucelenější sbírku mumií na světě lákají organizátoři výstavy, která se koná od čtvrtka na Pražském Hradě a která se jmenuje Veliká Mumie světa.

Mezi stovkami exponátů bude k vidění hlavně Miloš Zeman in memoriam ve stádiu „želé“. K vidění je zde i několik exponátů ze sbírek Národního muzea nebo tu máme i tajemnou hlavu, která se našla nedaleko Prašné brány, myslíme si, že je to hlava Václava Klause staršího, alespoň tomu naznačuje to její stálé klevetění a sepisování braků.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Mezi zajímavé mumie také patří mumie z bažin, které vznikly přírodní mumifikací právě tím, že těla uvízla v politických bažinách a dále se mumifikovala procesem zrání a ztráty charakteru.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Ale máme tu i mumie pocházející z poměrně blízkých oblastí například z Dachau. Překvapením pro návštěvníky může být relativně mladá mumie z roku 2011, říkáme jí mezi sebou „Václavka“.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Česká republika slaví zmrtvýchvstání

27. 1. 2018 15:53 - Čechistan - Standa Skandál

PITOMCŮSTAN - Želé vstalo z mrtvých a už se hrabe na Hrad.

Tímto končí jakákoliv snaha o tvorbu humoru a začíná podzemní válka proti 3 milionům pitomcům.

pseudoLidé co nerozpoznají demagogického psychopata si nezaslouží nic jiného, než aby je tento psychopat vysál a vyplivnul jako odpadky!

Nashledanou.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.