HRBATŮV KOSTELEC

Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět

8. 2. 2018 08:38 - Čechistan - Standa Skandál

Pražský Hrad - Mezi čechy nejoblíbenější mumie Milouš Zeman začla ve výstavní síni Pražského Hradu opět plesnivět někteří hovoří i o hnilobě.

Mumie musela být převezena do sanatoria Lány, poté co patolog MUDr. Pafko konstatoval opětovné napadení zbytků těla plísněmi a hnilobou. "Vypadá to tentokráte hodně zle. Budeme muset nasadit i chlor s bromem ne jeho neuronpatii", tvrdí Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Nedávná rozsáhlá konzervace Zemana se nejeví jako schůdná, schodují se odborníci na politické bažiny. Začíná se uvažovat i o biologické léčbě, kdy by se do Zemana nasadily ušlechtilé plísňové kultury, které tkáň kolonizují a alespoň dočasně konzervují. Uvažujeme o nasazení GMO Penicillium chrysogenum a Penicillium roqueforti. Sice Zeman prý bude smrdět jako syreček, ale alespoň ustopí nazelenalá barva kůže z které diváci zvrací a vůbec to nevypadá pěkne, vysvětluje asanaci Jiří Ovčáček.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Na Olomoucku utratili manželský pár napadený chřipkou

4. 2. 2018 16:06 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Manželský pár, který si v sobotu vyrazil na výlet do okolí Olomouce, musel být utracen. Jak řekl náčelník Hygienické stanice Michal Janďura, už předtím prý trochu kašlali.


„Je to preventivní opatření proti hrozící epidemii,“ pokračuje Janďura. Na léčbu vydávají pojišťovny každoročně stamiliony.

Na Zlínsku uhynuli také tři myslivci. Zkoumá se, zda měli moc.R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Česko zasáhnou větry

4. 2. 2018 15:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Se z toho zase všichni poserete,“ varuje meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. K večeru mají dorazit větry o síle až 120 km/h doprovázené silným prděním.


Podle silničářů už to začíná na Vysočině smrdět a tvoří se náledí. „Nejvíc to ale smrdí v Praze,“ míní Hnojsová.

Řidiči jsou zoufalí, silnice kloužou. „Tak doprdele nikam nejezděte,“ vzkazuje Hnojsová. Na komunikacích nižších tříd mají někteří řidiči také problémy s komunikací.

Ani výhled na další měsíc nepředpokládá výrazná zlepšení. "Na stupnici šedi se budeme pohybovat mezi 2. až 4. stupněm, to znamená, že bude nahovno až na hodně nahovno," upřesňuje Hnojsová.

Dle výpočetního modelu Kakadin má být ve vyšších polohách výš a v nižších níž. „Ale ani to už garantovat nemůžeme, protože se nám posral systém,“ uzavírá Hnojsová.

aktualizace: na Hradě a v Institutu V. Klause o víkendu také nasněžilo a už se frčí

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Praha hostí výstavu Mumie světa

1. 2. 2018 17:42 - Čechistan - Standa Skandál

Na největší a nejucelenější sbírku mumií na světě lákají organizátoři výstavy, která se koná od čtvrtka na Pražském Hradě a která se jmenuje Veliká Mumie světa.

Mezi stovkami exponátů bude k vidění hlavně Miloš Zeman in memoriam ve stádiu „želé“. K vidění je zde i několik exponátů ze sbírek Národního muzea nebo tu máme i tajemnou hlavu, která se našla nedaleko Prašné brány, myslíme si, že je to hlava Václava Klause staršího, alespoň tomu naznačuje to její stálé klevetění a sepisování braků.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Mezi zajímavé mumie také patří mumie z bažin, které vznikly přírodní mumifikací právě tím, že těla uvízla v politických bažinách a dále se mumifikovala procesem zrání a ztráty charakteru.

R.E.K.L.A.M.A

Ale máme tu i mumie pocházející z poměrně blízkých oblastí například z Dachau. Překvapením pro návštěvníky může být relativně mladá mumie z roku 2011, říkáme jí mezi sebou „Václavka“.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.