HRBATŮV KOSTELEC

Novinky.cz: Babiš: Budu jediný kandidát na premiéra až do smrti

21. 2. 2018 22:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

... zbývá 85 dní, 23 hodin, 13 minut.

Dle vědmy baby Vaňgy vykoná exekuci bývalý podnikatel Mrázek. Ten se již nechal slyšet z hrobu, že pomsta bude sladká. Odborníci spekulují o zvýšené hladině cukru v Babišově krvi a doporučují premiérovi-nepremiérovi, aby si dával zvýšený pozor.

Také meteourologové varují, že v příštím týdnu přijde holomrázek.

 

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Andrej Babiš in memoriam se už také rozkládá

19. 2. 2018 15:22 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Nedávno zesnulý Andrej Babiš nemůže absolvovat cestu do bezpečného Mnichova na přicmrdávání u „Michovské dohody“. Babiše trápí krom neuronpatie také vysoký přetlak v jeho sarkofágu.

V očích mumie Babiše se objevily nedávno trhliny. Prý na to není vůbec pěkný pohled tvrdí ošetřující patolog MUDr Pafko a dodává: "Je to jako kdyby na vás koukal samotný ďábel!".

Stejně jako u Zemana, který už zplesnivěl se u Babiše začla projevovat i neuronpatie. Prý jsou to první příznaky „Úplného rozkladu“.

"Zeman začínal před pár lety s neuronpatií nohou a dnes,... ho pojídá plíseň. Ukazuje se, že jejich křivý charakter zkurvil i jejich těla", vysvětluje degradaci vládních mumií Pafko.

Kontinuální mumifikace nebo konzervace konzervovativních vládních činitelů přitom ročně stojí skoro 1,5 miliarky Kč.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

"U Babiše se ale projevují negativní dopady uložení v přetlakovém sarkofágu. Popraskaly mu oči a nevypadá to vůbec hezky. Navíc si Babiš stěžuje na přetlak v hlavě a stále slyší hlasy.", uzavírá Pafko.

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Na základních školách se ujímá neverbální komunikace

10. 2. 2018 09:12 - Čechistan - Standa Skandál

ÚSTAVY SOUSTAVNÉHO OBLBOVÁNÍ:Dementní učitelky už nerozumí jasným neverbálním signálům a tak musí děti sáhnout dál než jen k posunkové řeči.

Jak taková řeč těla vypadá?

Je to celkem snadné. Učitelka si nevšimne, že její hodina je totálně nudná, a že se dítě zabývá něčím uplně jiným. Při napomenutí se zatváří znuděně.
Ani to učitelka nevnímá, protože probírá již probranou látku.

Dítě musí přikročit k jasné signalizaci toho co si dávno myslí: "Polib mi prdel, káčo!"

Tomu ale učitelka stále nerozumí. Je si tak sebejistá svou bezchybnou výukou.

Dítě vstane, sundá si kalhoty a ukáže na učitelku holou prdel.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Message FUCK YOU! se vztyčeným prostředníčkem není asi třeba detailněji rozebírat. Ztopořených penísků prý bylo k vidění na škole v pražských Bohnicích už mnoho. Uvažuje se o výuce němčiny namísto angličtiny, ale učitelé se bojí hajlování.

Některé děti si dokonce mění během hodiny pohlaví, protože mají dojem, že neodpovídají požadavkům zadání úkolu.  

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět

8. 2. 2018 08:38 - Čechistan - Standa Skandál

Pražský Hrad - Mezi čechy nejoblíbenější mumie Milouš Zeman začla ve výstavní síni Pražského Hradu opět plesnivět někteří hovoří i o hnilobě.

Mumie musela být převezena do sanatoria Lány, poté co patolog MUDr. Pafko konstatoval opětovné napadení zbytků těla plísněmi a hnilobou. "Vypadá to tentokráte hodně zle. Budeme muset nasadit i chlor s bromem ne jeho neuronpatii", tvrdí Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Nedávná rozsáhlá konzervace Zemana se nejeví jako schůdná, schodují se odborníci na politické bažiny. Začíná se uvažovat i o biologické léčbě, kdy by se do Zemana nasadily ušlechtilé plísňové kultury, které tkáň kolonizují a alespoň dočasně konzervují. Uvažujeme o nasazení GMO Penicillium chrysogenum a Penicillium roqueforti. Sice Zeman prý bude smrdět jako syreček, ale alespoň ustopí nazelenalá barva kůže z které diváci zvrací a vůbec to nevypadá pěkne, vysvětluje asanaci Jiří Ovčáček.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.