HRBATŮV KOSTELEC

Na výstavu pražských mumií se nedostal Václav Klaus mladší

23. 2. 2018 07:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celoroční výstava mumií na Pražském Hradě se nedočká vystavení obvzláště zachovalé politické mumie Václava Klause mladšího. Pražané si myslí, že je to veliká škoda. Za sabotáží stojí pár členů militantního spolku Gayless.

"Zatímco Zeman nám během výstavy zase zplesnivěl, Klause nám sebrali. No doslova se o něj porvali, kokoti jedni!", tvrdí kurátor mumiové výstavy Stefan Yekatěnijerievič ze snanatoria V.I.Lenina, které poskytlo odbornou spolupráci na mumifikaci Klause, Zemana, i Karla Schwarzenberga, který přiznal že je 35 let po smrti.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky"Aspoň tam máte toho starýho estébáka Klause s Livií. Teda jenom tu jeho hlavu co se našla u Prašné brány. Já už se nemůžu dočkat na přebalzamování Babiše, ten se v minulosti taky osvědčil. Díky jeho informacím KGB bručelo aspon šedesát lidí", upřesňuje Yekatěnijerievič.   

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Fáčový militantní spolek Gayless, který se ostře staví proti homosexualitě a jiným ohavnostem, se nemohl shodnout na posavení i umístění mumie. Někteří členové fáčového spolku byli zásadně proti,  jiní by mumii V.K.m nejraději utopili v politických bažinách, a minoritní část by s ní nejraději vlezla do postele, jeden dokonce doprdele. Jen Smígal Kazímír se zombií neustále šermoval a ukazoval ostatním, čímž vyvolal značnou nevoli a dohady vlekoucí se celé měsíce. Kazímír jí nakonec vystaví u sebe doma. Tedy v arboretu s mumifikovanými slepicemi, které zemřely tragickou smrtí. Prý to bude úplný betlém.

Celý spor vyvolal patrně hlavní pivovarník, který se neustále vydává za inženýra.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Novinky.cz: Babiš: Budu jediný kandidát na premiéra až do smrti

21. 2. 2018 22:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

... zbývá 85 dní, 23 hodin, 13 minut.

Dle vědmy baby Vaňgy vykoná exekuci bývalý podnikatel Mrázek. Ten se již nechal slyšet z hrobu, že pomsta bude sladká. Odborníci spekulují o zvýšené hladině cukru v Babišově krvi a doporučují premiérovi-nepremiérovi, aby si dával zvýšený pozor.

Také meteourologové varují, že v příštím týdnu přijde holomrázek.

 

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Andrej Babiš in memoriam se už také rozkládá

19. 2. 2018 15:22 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Nedávno zesnulý Andrej Babiš nemůže absolvovat cestu do bezpečného Mnichova na přicmrdávání u „Michovské dohody“. Babiše trápí krom neuronpatie také vysoký přetlak v jeho sarkofágu.

V očích mumie Babiše se objevily nedávno trhliny. Prý na to není vůbec pěkný pohled tvrdí ošetřující patolog MUDr Pafko a dodává: "Je to jako kdyby na vás koukal samotný ďábel!".

Stejně jako u Zemana, který už zplesnivěl se u Babiše začla projevovat i neuronpatie. Prý jsou to první příznaky „Úplného rozkladu“.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

"Zeman začínal před pár lety s neuronpatií nohou a dnes,... ho pojídá plíseň. Ukazuje se, že jejich křivý charakter zkurvil i jejich těla", vysvětluje degradaci vládních mumií Pafko.

Kontinuální mumifikace nebo konzervace konzervovativních vládních činitelů přitom ročně stojí skoro 1,5 miliarky Kč.

"U Babiše se ale projevují negativní dopady uložení v přetlakovém sarkofágu. Popraskaly mu oči a nevypadá to vůbec hezky. Navíc si Babiš stěžuje na přetlak v hlavě a stále slyší hlasy.", uzavírá Pafko.

 

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Na základních školách se ujímá neverbální komunikace

10. 2. 2018 09:12 - Čechistan - Standa Skandál

ÚSTAVY SOUSTAVNÉHO OBLBOVÁNÍ:Dementní učitelky už nerozumí jasným neverbálním signálům a tak musí děti sáhnout dál než jen k posunkové řeči.

Jak taková řeč těla vypadá?

Je to celkem snadné. Učitelka si nevšimne, že její hodina je totálně nudná, a že se dítě zabývá něčím uplně jiným. Při napomenutí se zatváří znuděně.
Ani to učitelka nevnímá, protože probírá již probranou látku.

Dítě musí přikročit k jasné signalizaci toho co si dávno myslí: "Polib mi prdel, káčo!"

Tomu ale učitelka stále nerozumí. Je si tak sebejistá svou bezchybnou výukou.

Dítě vstane, sundá si kalhoty a ukáže na učitelku holou prdel.Message FUCK YOU! se vztyčeným prostředníčkem není asi třeba detailněji rozebírat. Ztopořených penísků prý bylo k vidění na škole v pražských Bohnicích už mnoho. Uvažuje se o výuce němčiny namísto angličtiny, ale učitelé se bojí hajlování.

Některé děti si dokonce mění během hodiny pohlaví, protože mají dojem, že neodpovídají požadavkům zadání úkolu.  R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.