HRBATŮV KOSTELEC

Odbornička cez slovenských vládných kokotov získala ocenění Zlatá Pička Roku 2018

2. 3. 2018 11:36 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Referentka slovenské vlády Mária Trošková a bývalá účastnice soutěže krásy Piss Universe získala cenu Zlatá Pička 2018 za věrnou obsluhu Ficova kokotu. Prý je každý deň vlhká a pripravená.

"Na víkendové vydováděnie vraj velmi dobrá, ale je to kurva drahá kurva a jen tak někomu nedá. Je nedostupná.", shodují se členové Ficovy strany SMER.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Ústavní soud: ze Zemana zbyla jen hromada sraček, už ho tu nikdo nechce!

1. 3. 2018 14:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Prasedent Miloš Zeman in memoriam po svém opětovném vystavení v galerii mumií země nedostal tradiční pozvánku k výstavě na Ústavním soudu.

Podle předsedy ÚS Pavla Rychetského jde o jeho osobní rozhodnutí, které nehodlá dále komentovat, ale připustil, že se na tu horu sraček nedá už dívat. Bez komentáře ponechal rozhodnutí Rychetského i věrný psík Hradu Jiří Ovčáček, jehož úloha byla, je a bude trojjediná (3K): Kydat, kydat, kydat.

R.E.K.L.A.M.A

Rychetský Zemana z Ústavního soudu nakonec vykydal.

„Kdykoli je zvolen nový prezident republiky, vždy ode mě dostane pozvání na Ústavní soud, které využije, protože to je poprvé a naposledy, kdy sem přijíždí jako vážený host. Né tak u ostatků mumie MZ. Ty zavání i přes sklo obrazovek", dodal Rychetský na závěr.

Na obrázku jsou vyfoceni voliči hnědé hovnivé kaše Miloš Zeman, kteří se tak rádi válí ve svých vlastních hovnech.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Elitní volič Zemana je i geneticky modifikovaný Pepa Zlatočech dopující methylamfekalamin a benzoylfethylekgonin.

Na výstavu pražských mumií se nedostal Václav Klaus mladší

23. 2. 2018 07:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celoroční výstava mumií na Pražském Hradě se nedočká vystavení obvzláště zachovalé politické mumie Václava Klause mladšího. Pražané si myslí, že je to veliká škoda. Za sabotáží stojí pár členů militantního spolku Gayless.


"Zatímco Zeman nám během výstavy zase zplesnivěl, Klause nám sebrali. No doslova se o něj porvali, kokoti jedni!", tvrdí kurátor mumiové výstavy Stefan Yekatěnijerievič ze snanatoria V.I.Lenina, které poskytlo odbornou spolupráci na mumifikaci Klause, Zemana, i Karla Schwarzenberga, který přiznal že je 35 let po smrti.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564."Aspoň tam máte toho starýho estébáka Klause s Livií. Teda jenom tu jeho hlavu co se našla u Prašné brány. Já už se nemůžu dočkat na přebalzamování Babiše, ten se v minulosti taky osvědčil. Díky jeho informacím KGB bručelo aspon šedesát lidí", upřesňuje Yekatěnijerievič.   

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Fáčový militantní spolek Gayless, který se ostře staví proti homosexualitě a jiným ohavnostem, se nemohl shodnout na posavení i umístění mumie. Někteří členové fáčového spolku byli zásadně proti,  jiní by mumii V.K.m nejraději utopili v politických bažinách, a minoritní část by s ní nejraději vlezla do postele, jeden dokonce doprdele. Jen Smígal Kazímír se zombií neustále šermoval a ukazoval ostatním, čímž vyvolal značnou nevoli a dohady vlekoucí se celé měsíce. Kazímír jí nakonec vystaví u sebe doma. Tedy v arboretu s mumifikovanými slepicemi, které zemřely tragickou smrtí. Prý to bude úplný betlém.

Celý spor vyvolal patrně hlavní pivovarník, který se neustále vydává za inženýra.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A

Novinky.cz: Babiš: Budu jediný kandidát na premiéra až do smrti

21. 2. 2018 22:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

... zbývá 85 dní, 23 hodin, 13 minut.

Dle vědmy baby Vaňgy vykoná exekuci bývalý podnikatel Mrázek. Ten se již nechal slyšet z hrobu, že pomsta bude sladká. Odborníci spekulují o zvýšené hladině cukru v Babišově krvi a doporučují premiérovi-nepremiérovi, aby si dával zvýšený pozor.

Také meteourologové varují, že v příštím týdnu přijde holomrázek.

 

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.