HRBATŮV KOSTELEC

Prezidentská inaugurace: Zeman přijede v sudech

4. 3. 2018 16:53 - Čechistan - Standa Skandál

Inaugurace se tentokráte zkrátí, Miloš Zeman je už tekutý a rozlil by se po kobreci.

Když před pěti lety přijel Miloš Zeman na svou inauguraci, vystoupil ještě z limuzíny už na Hradčanském náměstí. Spolu s manželkou a dcerou prošel pěšky přes hradní nádvoří a špalír nastoupených vojáků a Matyášovou branou a po hlavním schodišti vstoupil do prostor Hradu.

Na to mohou Češi dávno zapomenout. Zeman už nedrží pohromadě. Na slavnostní inauguraci přijede prasedent už v sudech na močůvku.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Ceremoniál, tedy oficiálně společná schůze obou komor parlamentu, začne letos až v noci. Prý to bude strašně smrdět. Skládání prezidentských sudů začne hned po příjezdu vozů na močůvku. Jedinou zásadní novinkou oproti předchozím letům by mělo být speciální skleněné akvárium připomínající Zemana, které bude naplněno kaší, kterou Zeman rozleje na svůj slib.

Aktualizace: Na inauguraci prý Čínané přivezou šéfa finanční skupiny CEFC. Také v sudech. Prý ho našli na dně Chuang-che (Žluté řeky).

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Odbornička cez slovenských vládných kokotov získala ocenění Zlatá Pička Roku 2018

2. 3. 2018 11:36 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Referentka slovenské vlády Mária Trošková a bývalá účastnice soutěže krásy Piss Universe získala cenu Zlatá Pička 2018 za věrnou obsluhu Ficova kokotu. Prý je každý deň vlhká a pripravená.

"Na víkendové vydováděnie vraj velmi dobrá, ale je to kurva drahá kurva a jen tak někomu nedá. Je nedostupná.", shodují se členové Ficovy strany SMER.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Ústavní soud: ze Zemana zbyla jen hromada sraček, už ho tu nikdo nechce!

1. 3. 2018 14:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Prasedent Miloš Zeman in memoriam po svém opětovném vystavení v galerii mumií země nedostal tradiční pozvánku k výstavě na Ústavním soudu.

Podle předsedy ÚS Pavla Rychetského jde o jeho osobní rozhodnutí, které nehodlá dále komentovat, ale připustil, že se na tu horu sraček nedá už dívat. Bez komentáře ponechal rozhodnutí Rychetského i věrný psík Hradu Jiří Ovčáček, jehož úloha byla, je a bude trojjediná (3K): Kydat, kydat, kydat.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Rychetský Zemana z Ústavního soudu nakonec vykydal.

„Kdykoli je zvolen nový prezident republiky, vždy ode mě dostane pozvání na Ústavní soud, které využije, protože to je poprvé a naposledy, kdy sem přijíždí jako vážený host. Né tak u ostatků mumie MZ. Ty zavání i přes sklo obrazovek", dodal Rychetský na závěr.

Na obrázku jsou vyfoceni voliči hnědé hovnivé kaše Miloš Zeman, kteří se tak rádi válí ve svých vlastních hovnech.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Elitní volič Zemana je i geneticky modifikovaný Pepa Zlatočech dopující methylamfekalamin a benzoylfethylekgonin.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Na výstavu pražských mumií se nedostal Václav Klaus mladší

23. 2. 2018 07:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Celoroční výstava mumií na Pražském Hradě se nedočká vystavení obvzláště zachovalé politické mumie Václava Klause mladšího. Pražané si myslí, že je to veliká škoda. Za sabotáží stojí pár členů militantního spolku Gayless.


"Zatímco Zeman nám během výstavy zase zplesnivěl, Klause nám sebrali. No doslova se o něj porvali, kokoti jedni!", tvrdí kurátor mumiové výstavy Stefan Yekatěnijerievič ze snanatoria V.I.Lenina, které poskytlo odbornou spolupráci na mumifikaci Klause, Zemana, i Karla Schwarzenberga, který přiznal že je 35 let po smrti.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře."Aspoň tam máte toho starýho estébáka Klause s Livií. Teda jenom tu jeho hlavu co se našla u Prašné brány. Já už se nemůžu dočkat na přebalzamování Babiše, ten se v minulosti taky osvědčil. Díky jeho informacím KGB bručelo aspon šedesát lidí", upřesňuje Yekatěnijerievič.   

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.Fáčový militantní spolek Gayless, který se ostře staví proti homosexualitě a jiným ohavnostem, se nemohl shodnout na posavení i umístění mumie. Někteří členové fáčového spolku byli zásadně proti,  jiní by mumii V.K.m nejraději utopili v politických bažinách, a minoritní část by s ní nejraději vlezla do postele, jeden dokonce doprdele. Jen Smígal Kazímír se zombií neustále šermoval a ukazoval ostatním, čímž vyvolal značnou nevoli a dohady vlekoucí se celé měsíce. Kazímír jí nakonec vystaví u sebe doma. Tedy v arboretu s mumifikovanými slepicemi, které zemřely tragickou smrtí. Prý to bude úplný betlém.

Celý spor vyvolal patrně hlavní pivovarník, který se neustále vydává za inženýra.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!