HRBATŮV KOSTELEC

Kaši Miloše Zemana po inauguraci zkrmili v kantýně

7. 3. 2018 08:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V Hradní kantýně podávali přímo z inauguračních sudů kaši ostatků Miloš Zeman. Prý moc nechutnal ani hladovým bezdomovcům a tak si ty sračky brali lidé pro pejsky.

Neobvyklou konzumaci dietního présidenta mohli zažít čechové a češky na Hradě. Prasedenta Milouše Zemana tam podávali na způsob „pětiletá hrachová kaše“ se vztyčenou kosteleckou klobásou. Toto jídlo coby dílo před několika lety vystavil David Černý v galerii pod Hradem.Jiří Ovčáček, hradní věrný štěkající psík komentuje Hradní hody takto: "Voni ty čecháčkové Zemana doslova žerou! Ale tahle kaše jim zrovna pod nos moc nešla, tak to vzali pro psy. Voni ale netuší, že až kaši Zeman sežerou, že z nich budou agresivní kousající a štějaící hajzlové, který budou muset stejně utratit! Mě se to už stalo taky, a nejsem na to zrovna hrdej!"

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A

Prezidentská inaugurace: Zeman přijede v sudech

4. 3. 2018 16:53 - Čechistan - Standa Skandál

Inaugurace se tentokráte zkrátí, Miloš Zeman je už tekutý a rozlil by se po kobreci.

Když před pěti lety přijel Miloš Zeman na svou inauguraci, vystoupil ještě z limuzíny už na Hradčanském náměstí. Spolu s manželkou a dcerou prošel pěšky přes hradní nádvoří a špalír nastoupených vojáků a Matyášovou branou a po hlavním schodišti vstoupil do prostor Hradu.

Na to mohou Češi dávno zapomenout. Zeman už nedrží pohromadě. Na slavnostní inauguraci přijede prasedent už v sudech na močůvku.

Ceremoniál, tedy oficiálně společná schůze obou komor parlamentu, začne letos až v noci. Prý to bude strašně smrdět. Skládání prezidentských sudů začne hned po příjezdu vozů na močůvku. Jedinou zásadní novinkou oproti předchozím letům by mělo být speciální skleněné akvárium připomínající Zemana, které bude naplněno kaší, kterou Zeman rozleje na svůj slib.

Aktualizace: Na inauguraci prý Čínané přivezou šéfa finanční skupiny CEFC. Také v sudech. Prý ho našli na dně Chuang-che (Žluté řeky).

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Odbornička cez slovenských vládných kokotov získala ocenění Zlatá Pička Roku 2018

2. 3. 2018 11:36 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Referentka slovenské vlády Mária Trošková a bývalá účastnice soutěže krásy Piss Universe získala cenu Zlatá Pička 2018 za věrnou obsluhu Ficova kokotu. Prý je každý deň vlhká a pripravená.

"Na víkendové vydováděnie vraj velmi dobrá, ale je to kurva drahá kurva a jen tak někomu nedá. Je nedostupná.", shodují se členové Ficovy strany SMER.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A

Ústavní soud: ze Zemana zbyla jen hromada sraček, už ho tu nikdo nechce!

1. 3. 2018 14:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Prasedent Miloš Zeman in memoriam po svém opětovném vystavení v galerii mumií země nedostal tradiční pozvánku k výstavě na Ústavním soudu.

Podle předsedy ÚS Pavla Rychetského jde o jeho osobní rozhodnutí, které nehodlá dále komentovat, ale připustil, že se na tu horu sraček nedá už dívat. Bez komentáře ponechal rozhodnutí Rychetského i věrný psík Hradu Jiří Ovčáček, jehož úloha byla, je a bude trojjediná (3K): Kydat, kydat, kydat.

R.E.K.L.A.M.A

Rychetský Zemana z Ústavního soudu nakonec vykydal.

„Kdykoli je zvolen nový prezident republiky, vždy ode mě dostane pozvání na Ústavní soud, které využije, protože to je poprvé a naposledy, kdy sem přijíždí jako vážený host. Né tak u ostatků mumie MZ. Ty zavání i přes sklo obrazovek", dodal Rychetský na závěr.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Na obrázku jsou vyfoceni voliči hnědé hovnivé kaše Miloš Zeman, kteří se tak rádi válí ve svých vlastních hovnech.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Elitní volič Zemana je i geneticky modifikovaný Pepa Zlatočech dopující methylamfekalamin a benzoylfethylekgonin.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.