HRBATŮV KOSTELEC

Berlínská policie začala nabírat zfetované zájemce

Policejní mluvčí odůvodňuje rozhodnutí tím, že mezi mladými už není nikdo, kdo by nebyl zfetovaný, zatímco existuje palčivá nutnost doplnit stavy.

Bohužel tím berlínská policie ukázala otevřená vrata všem feťákům a bezdomovcům. "První den jsme sice najali potřebné strážníky, ale ti se hned v noci sjeli. Na služebně došlo k neřízenému chems sexu," říká mluvčí policie.

Především ale vadilo, že nebyli schopni vstát včas do práce. Jako řešení by mohla pomoci speciální Jednotka časnějšího ranního vstávání v dobré náladě (Fruehermorgeninguterlauneaufstehendsgruppe). Do jejího čela byl jmenován český BDSM policista Ondráček, přezdívaný Obušku z pytle ven. Ten je znám aktivním probouzením davů na Národní třídě v roce 1989.

akutalizace

Zřejmě došlo k omylu a o Ondráčka neprojevila zájem Berlínská, nýbrž Berounská policie, kde stále dochází k pravidelnému celkovému rozsouložení.

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Kaši Miloše Zemana po inauguraci zkrmili v kantýně

7. 3. 2018 08:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V Hradní kantýně podávali přímo z inauguračních sudů kaši ostatků Miloš Zeman. Prý moc nechutnal ani hladovým bezdomovcům a tak si ty sračky brali lidé pro pejsky.

Neobvyklou konzumaci dietního présidenta mohli zažít čechové a češky na Hradě. Prasedenta Milouše Zemana tam podávali na způsob „pětiletá hrachová kaše“ se vztyčenou kosteleckou klobásou. Toto jídlo coby dílo před několika lety vystavil David Černý v galerii pod Hradem.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Jiří Ovčáček, hradní věrný štěkající psík komentuje Hradní hody takto: "Voni ty čecháčkové Zemana doslova žerou! Ale tahle kaše jim zrovna pod nos moc nešla, tak to vzali pro psy. Voni ale netuší, že až kaši Zeman sežerou, že z nich budou agresivní kousající a štějaící hajzlové, který budou muset stejně utratit! Mě se to už stalo taky, a nejsem na to zrovna hrdej!"

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A

Prezidentská inaugurace: Zeman přijede v sudech

4. 3. 2018 16:53 - Čechistan - Standa Skandál

Inaugurace se tentokráte zkrátí, Miloš Zeman je už tekutý a rozlil by se po kobreci.

Když před pěti lety přijel Miloš Zeman na svou inauguraci, vystoupil ještě z limuzíny už na Hradčanském náměstí. Spolu s manželkou a dcerou prošel pěšky přes hradní nádvoří a špalír nastoupených vojáků a Matyášovou branou a po hlavním schodišti vstoupil do prostor Hradu.

Na to mohou Češi dávno zapomenout. Zeman už nedrží pohromadě. Na slavnostní inauguraci přijede prasedent už v sudech na močůvku.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Ceremoniál, tedy oficiálně společná schůze obou komor parlamentu, začne letos až v noci. Prý to bude strašně smrdět. Skládání prezidentských sudů začne hned po příjezdu vozů na močůvku. Jedinou zásadní novinkou oproti předchozím letům by mělo být speciální skleněné akvárium připomínající Zemana, které bude naplněno kaší, kterou Zeman rozleje na svůj slib.

Aktualizace: Na inauguraci prý Čínané přivezou šéfa finanční skupiny CEFC. Také v sudech. Prý ho našli na dně Chuang-che (Žluté řeky).

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Odbornička cez slovenských vládných kokotov získala ocenění Zlatá Pička Roku 2018

2. 3. 2018 11:36 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Referentka slovenské vlády Mária Trošková a bývalá účastnice soutěže krásy Piss Universe získala cenu Zlatá Pička 2018 za věrnou obsluhu Ficova kokotu. Prý je každý deň vlhká a pripravená.

"Na víkendové vydováděnie vraj velmi dobrá, ale je to kurva drahá kurva a jen tak někomu nedá. Je nedostupná.", shodují se členové Ficovy strany SMER.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.