HRBATŮV KOSTELEC

V Lánech byl slavnostně otevřen prasečák, Zeman teče proudem

14. 3. 2018 19:08 - Čechistan - Standa Skandál

Lány - I přes finanční nesnáze se nakonec povařilo přestěhovat prasečák z Letů do Lán. Dnes byl slavnostně otevřen, zapíjelo se ředěným fekálním Zemanem.

"Na prasečák padnul sice skleník, celé nádvoří a z rybníčku jsme udělali kaliště pro prasátka. Jen se podívejte jak se v něm rochní", vysvětluje úpravy v zámeckém parku Lány Naděždna Uždnaja, správce prasečáku.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

"Je to veliká slavnost, vepřových hlav a sviní bude dosti i v nadcházejích letech. Výroba masa  a mrvy v Letech ale končí.", komentuje slavnosti Jiří Ovčáček, který hlídá stádo prasátek dnem i močí.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Akce se zůčastninla řada známých umělců včetně soudruha Hůlky, který si musel dolít českého fekálního Zemana a obratem dodal: "Převeliká slavnost to je. Mám z toho opravdu radost a Milošek mi nepřestal chutnat i když už začíná mít trochu vocas a sládne na patře!".

Češi

Hůlka také přednesl na slavnostním zahájeni báseň Michala Sedloně:

Krmička vepřů

Tak, jak mi pusa narostla
povím to, soudruzi, zkrátka.
Řečnit, to není starost má,
starám se o prasátka.

Když na dvůr výběhu vyháním
narůžovělá hejna.
cítím, ta práce je mi vším,
je všední a přec ne obyčejná,

je něčím, čím řadím se hrdě k vám
a proč mohu tedy říci:
Překročila jsem, soudruzi, plán,
jsem jako vy, úderníci.

Když měšťák cpal se vepřovou,
po mně prsk leda slinou
- nebyla mu dost fajnovou
ženská vonící dřinou,
           

když statkář cpal si do kapes,
co vydělával na praseti,
zatím co chudák dřel jak pes,
aby měl brambor pro své děti,

tehdy jsem nenáviděla
ta tlustá, funící těla,
ale dnes zrovna mazlím se s nimi,
s prasátky leskle růžovými,

opatřuji je, s láskou dbám
o jejich vzrůst a zdraví.
vždyť vím, že na stůl příjde vám
šunka i bůček, ovar z hlavy.

Šlichtu jim liji v koryta
s přáním, ať hezky přibývají,
ať je jich dost, ať dosyta
se vepřového dělník nají.
           

Soudruhu, který den co den,
překráčíš normy s celou směnou,
vidím tě, jak jsi spokojen,
utřeš svou bradou zamaštěnou

a řekneš mámě: No tak vida.
Zas jednou dobré pochutnání.
A naše vláda řád mi přidá.
A za tu lásku, za uznání

jsem tolik šťastna, soudruzi,
sotva si mohu přáti víc…
...vynadejte mi za slzy,
já srdcem to umím jen říct!

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Návrat dílen do škol? Ne! Doba se změnila, Česko potřebuje kreativní děti!

13. 3. 2018 16:07 - Čechistan - Standa Skandál

Návrh zavést pracovní výchovu je jedním z dalších nerealizovatelných nápadů, ale máme tu vyjímky a tím je Základní škola Forejtova Brno.

Nechceme provokovat a učit děti stloukat budky na ptáky. Nemá jít o staré aktivity typu dláto, pilník, kladívko, ale o propojení s moderními technologiemi.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!V Brně zavedli kroužek mladých chemiků a vidíte - po třech měsících jsou dokonce v zisku, společně s automaty na pervitin jsou už samozásobitelé.  Dokonce už pracují na plně automatické varně „Pírko“ ve spolupráci s plně automatickou univerzitou Brno Dr. Vrány. Vše je financováno z Evropských Fondů pro udržitelnou zfetovanost.

R.E.K.L.A.M.APřevis výroby prodávají do Poslanecké sněmovny a na Václaváku a vydělají si slušné peníze. O mladé, perspektivní chemiky je stále nouze, zvláště v drogovém průmyslu vysvětluje další restrukturalizaci školství Ondřej Kalina.

"U nás nezapomínáme ani na umění. Pro dospívající dívky do 15let tu máme i taneční kroužek Pusinka, který se online přenáší do internetu!", upozorňuje ředitel Forejt na novinku v jeho Ústavu.

Brněnská Forejtova Základní škola je příkladem moderního a ekonomického školství.Po neúspěšném projektu Mléko do škol se vláda rozhodla zavést automaty na pervitin

12. 3. 2018 18:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Zatím se jedná pouze o pilotní projekt ve vybrané škole v Brně, kde bylo podle měření splaškové vody nalezeno nadlimitní množství metamfetaminu. „Když se ukáže, že se projekt osvědčí, zavedeme automaty plošně možná už od mateřských škol,“ říká ministryně školství v demisi Vetchá.


Akce Fetuj čistě! minulý rok ukázala, jak potřebné je, umožnit dětem dosáhnout na kvalitnější drogu. "To, co někdy přinese moje dítě zakoupené od spolužáků, to bych si rozhodně do nosu nedala!" pokračuje ministryně.

Používání nekvalitních drog a podomácku vyrobených aplikátorů narušuje průběh vyučovacích hodin. „Neumíte si představit, jaký rámus dělá čichání toluenu ze sáčků pro psí exkrementy, které děti posbírají cestou do školy,“ potvrzují učitelé.

A že jsou drogy pouze otázkou méně majetných a nevzdělaných lidí? Není to pravda. „Zhulit se dá všechno,“ potvrzuje studentka pražského Keplerova gymnasia.

Od kvalitního pervitinu si na ministerstvu slibují, že zlepší nejen kognitivní funkce dětí, potlačí únavu, ale zlepší také výsledky v mezinárodních vědomostních soutěžích, kde české školství zaostává.

„To ale neznamená, že bychom se nějak chtěli odklonit od osvědčeného toluenu,“ podotýká ministryně. "Ten je levný a má blahodárný vliv na klid ve třídě. V jeho případě půjde pouze o zajištění kvalitnějších, nešustících sáčků na čichání." Jako o možné alternativní substituci toulenu se sáčky uvažujeme o starém dobrém étheru, ten funguje díky extrémní těkavosti na celou třídu a bez sáčků. Éther do škol už projednává Evropská Komise jako možnou alternativu nenásilných sedativ u neklidných tříd v inkluzi. Učitelé budou dostávat skleněné ampule, které v nezvladatelných situacích prostě rozlomí, rozšlapou, nebo hodí do žactva jako granát. Dánsko schválilo alternativu k étheru oxid dusný (rajský plyn). Centrální plynofikace základních škol proběhla už v pěti městech. Polský venkov nasadil znovu chloroform.

aktualizace

Ředitel ZŠ Forejtova Brno, Jindřich Forejt, dále prosazuje, aby v automatech byly dostupné čisté injekční jehly. Forejt říká: "Už žáci prvního stupně umějí třista třicet tři stříbrných stříkaček. Ty v průměru spotřebují za dobu studia." U automatů by, podle Forejta, měl také sedět asistent, který by zaručil, aby si děti nerozpíchaly ruce. „Zejména na prvním stupni to dělá problémy při psaní,“ uzavírá Forejt.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

0. tajemník Jiří Luhan, lidskoprávní zmrd náhle zemřel

10. 3. 2018 07:00 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - další úmrtí v OSN a praskající srdce členů spolku Gayless.

Bez kouska charakteru, bez kouska vlastní cti, snaží se tvářit převeledůležitě a zalézá do pseudostruktur. Ačkoliv v soukromí se chová jako prase. Jiřímu Luhanovi prasklo srdce.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Zemřel. Budiž mu země lehká a převeledokonalý pomník velmi těžký.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Tento lidskoprávní zmrd, z kterého hovoříila jen despotická moc používá sám slova „vymazat, vaporizovat, vyřadit“, demokracie od-od čili despocie, a tak podobně. Úřad ho pohltil.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.