HRBATŮV KOSTELEC

Piráti vydali kuchařku jak vařit Babiše

20. 3. 2018 15:13 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Jak uvařit omáčku z Andreje Babiše? To dnes nikdo pořádně neví s vyjímkou Pirátů.

"Tak předně namletého zesnulého Babiše je potřeba převařit v tlakovém hrnci při 150 stupních Celsia po dobu 48hodin, aby se odstarnily všechny ty jeho osobní priony a priority co mu vlezly do hlavy. Teprve potom Babiš změkne a stane se vláčným jako po předvolebních maratonech.", tvrdí Bartoš.

Kuchařka uvádí jako další postup mimo jiných maceraci v urině Kalouskových včetně jeho žlučových kamenů se špetkou Sobotkových plivanců rok starých. Teprve pak se z nestravitelné bílkoviny začne stávat něco, co je schopný český zažívací trakt strávit.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Vrcholem přípravy Andreje Babiše je přídání fašistických žlutých hoven Tomia Okamury, to dodá omáčcce na jednu stranu pachuť ale i říz. Všem konzumentům se doporučuje podávat omáčku ve vlastních hovnech, jedině tak bude jídlo doslova královská hostina. Vychlazené české fekální víno vřele doporučuje 9 z 10 BDSM und Piss fetišistů.

"Kdo je opravdový gurmán, může si na to ještě posadit třešničky a koule komunistů z KSČM. Ty se hodí vlastně ke všemu.", uzavírá Bartoš.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Právnická fakulta zprovoznila po třinácti letech dvanáct záchodových mís a pět pisoárů

18. 3. 2018 18:59 - Čechistan - Standa Skandál

Toalety jsou součástí Právnické fakulty Univerzity Karlovy, ale v roce 2004 byly z technických důvodů odstaveny a chodilo se srát na tramvajovou zastávku a do keřů před fakultou, nebo do hotelu Incontinental.

Po třinácti letech byla činnost všech hajzlíků obnovena a to díky veřejné sbírce, do které přispěli studenti, absolventi i učitelé. Před fakultou a na tramvajové zastávce byl takovej smrad, že turisté na dveře fakulty zvraceli. Mnoho se ptalo, co je na českém právu zhnilého.

R.E.K.L.A.M.A

Fakulta hospodaří s omezenými zdroji, tudíž děkan fakulty Alois Kuklík vyhlásil veřejnou sbírku, jak na nové mísy tak i na zásobu záchodového papíru. Dohromady přispělo kolem tisícovky lidí (převážně cestovatelů MHD) a podařilo se vybrat 10,5 miliónu korun, což byla čtvrtina nákladů. Celá rekonstrukce vyšla na 40 miliónů. Část peněz zaplatila škola z rozpočtu.

Adopce

Větší sponzoři mají možnost „adoptovat“ kabinku s mísou. Toho využily například studentské spolky a některé právní kanceláře. Dohromady je zatím jen šest adoptovaných kabinek jak s mísou tak s pisoárem. Ještě některé kabinky a pisoáry zbyly a budeme rádi, když se najdou další, co by měli o adopci zájem,“ dodává Vyjebal.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Mísy jsou pozlacené, právnící prý serou i zlatá hovna. Záchody, mísy a pisoáry v Praze fungují např. na magisrátu, ministerstvu pro místní rozhnoj či budově Českého hovhlasu.

Na fakultě pravidelně děkan vyhlašoval Bobříka "S plnou alou domů, nebo do Alkáče." Ze střechy fakulty také často pršel Zlatý déšť.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Andrej Babiš se stal šéfem ODS Petrem Fialou, a také se stal šéfem SPD Tomio Okamurou

15. 3. 2018 16:06 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Andrej Babiš se proměnil v tříhlavou Hydru. Hydra má nesmrtelnou hlavu Babiše, a dvě smrtelné: Fialu a Okamuru

Tak jako nesmrtelná mýtická Hydra, stejně tak pokračovala nesmrtelná a nekonečná jednání hnutí ANO s dalšími stranami.

Dnes ale přišla zásadní změna. Nedávno zesnulý Andrej Babiš se proměnil v hydru s třemi krky. Každý krk nese vůdce tří koaličních stran. Babiš, Fiala a Okamura se staly jedním.

Agrofert se stal pustošící hydrou v bažinách Čechistanu.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

O víkendu přijde prudký prd

15. 3. 2018 15:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„O víkendu dorazí do Česka větry od východu až severovýchodu, které přinesou výrazný prd,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

"Střední Evropa (a zejména někteří prezidenti) budou pod vlivem

tlakové níže. „V neděli očekáváme také pokračující sněžení v Institutu Václava Klause,“ pokračuje Hnojsová.

Kardinálové by měli raději být v teple

Pozor by si měly dát i maminky malých dětí. S kojenci by se měly pohybovat venku jen ve výjimečných případech  „a už vůbec by je neměly brát do toho institutu,“ varuje Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.