HRBATŮV KOSTELEC

Bohuslava Sobotku osvítil duch svatý a Sobotka rovněž vstal z mrtvých

22. 3. 2018 13:35 - Čechistan - Standa Skandál

Bývalého premiéra a předsedu ČSSD Bohuslav Sobotku osvítil duch svatý. Rozhodl se, že rezignuje na mandát poslance. To mělo za následek zmrtvýchvstání.

"Prostě po 25 letech mi to konečně došlo a vysral jsem se na to... to neúnavné kydání hnoje", řekl deníku Hrbatův Kostelec bývalý premiér Bohuslav Sobotka.

"Ještě mi zbývá se uplně odříznout od ČSSD. Pořád mě to tam táhne... ale nejradši bych šel pást ovce vysoko do hor", lamentuje nad sebou sám Sobotka.

Gratulujeme.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Naproti tomu Omáčka z Andreje Babiše kořeněná hovny Tomia Okamury bude již hotová. Unilever začne omáčku dodávat do řetezců Xindl během 14 dnů.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Piráti vydali kuchařku jak vařit Babiše

20. 3. 2018 15:13 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Jak uvařit omáčku z Andreje Babiše? To dnes nikdo pořádně neví s vyjímkou Pirátů.

"Tak předně namletého zesnulého Babiše je potřeba převařit v tlakovém hrnci při 150 stupních Celsia po dobu 48hodin, aby se odstarnily všechny ty jeho osobní priony a priority co mu vlezly do hlavy. Teprve potom Babiš změkne a stane se vláčným jako po předvolebních maratonech.", tvrdí Bartoš.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Kuchařka uvádí jako další postup mimo jiných maceraci v urině Kalouskových včetně jeho žlučových kamenů se špetkou Sobotkových plivanců rok starých. Teprve pak se z nestravitelné bílkoviny začne stávat něco, co je schopný český zažívací trakt strávit.

Vrcholem přípravy Andreje Babiše je přídání fašistických žlutých hoven Tomia Okamury, to dodá omáčcce na jednu stranu pachuť ale i říz. Všem konzumentům se doporučuje podávat omáčku ve vlastních hovnech, jedině tak bude jídlo doslova královská hostina. Vychlazené české fekální víno vřele doporučuje 9 z 10 BDSM und Piss fetišistů.

"Kdo je opravdový gurmán, může si na to ještě posadit třešničky a koule komunistů z KSČM. Ty se hodí vlastně ke všemu.", uzavírá Bartoš.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Právnická fakulta zprovoznila po třinácti letech dvanáct záchodových mís a pět pisoárů

18. 3. 2018 18:59 - Čechistan - Standa Skandál

Toalety jsou součástí Právnické fakulty Univerzity Karlovy, ale v roce 2004 byly z technických důvodů odstaveny a chodilo se srát na tramvajovou zastávku a do keřů před fakultou, nebo do hotelu Incontinental.

Po třinácti letech byla činnost všech hajzlíků obnovena a to díky veřejné sbírce, do které přispěli studenti, absolventi i učitelé. Před fakultou a na tramvajové zastávce byl takovej smrad, že turisté na dveře fakulty zvraceli. Mnoho se ptalo, co je na českém právu zhnilého.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Fakulta hospodaří s omezenými zdroji, tudíž děkan fakulty Alois Kuklík vyhlásil veřejnou sbírku, jak na nové mísy tak i na zásobu záchodového papíru. Dohromady přispělo kolem tisícovky lidí (převážně cestovatelů MHD) a podařilo se vybrat 10,5 miliónu korun, což byla čtvrtina nákladů. Celá rekonstrukce vyšla na 40 miliónů. Část peněz zaplatila škola z rozpočtu.

Adopce

Větší sponzoři mají možnost „adoptovat“ kabinku s mísou. Toho využily například studentské spolky a některé právní kanceláře. Dohromady je zatím jen šest adoptovaných kabinek jak s mísou tak s pisoárem. Ještě některé kabinky a pisoáry zbyly a budeme rádi, když se najdou další, co by měli o adopci zájem,“ dodává Vyjebal.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Mísy jsou pozlacené, právnící prý serou i zlatá hovna. Záchody, mísy a pisoáry v Praze fungují např. na magisrátu, ministerstvu pro místní rozhnoj či budově Českého hovhlasu.

Na fakultě pravidelně děkan vyhlašoval Bobříka "S plnou alou domů, nebo do Alkáče." Ze střechy fakulty také často pršel Zlatý déšť.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Andrej Babiš se stal šéfem ODS Petrem Fialou, a také se stal šéfem SPD Tomio Okamurou

15. 3. 2018 16:06 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Andrej Babiš se proměnil v tříhlavou Hydru. Hydra má nesmrtelnou hlavu Babiše, a dvě smrtelné: Fialu a Okamuru

Tak jako nesmrtelná mýtická Hydra, stejně tak pokračovala nesmrtelná a nekonečná jednání hnutí ANO s dalšími stranami.

Dnes ale přišla zásadní změna. Nedávno zesnulý Andrej Babiš se proměnil v hydru s třemi krky. Každý krk nese vůdce tří koaličních stran. Babiš, Fiala a Okamura se staly jedním.

Agrofert se stal pustošící hydrou v bažinách Čechistanu.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.