HRBATŮV KOSTELEC

Herecká asociace se už popětadvacáté poplácala po zádech

26. 3. 2018 00:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Na předávání cen Umělci sobě si předali ceny umělci sobě.

„Jsem tak rád, že moje celoživotní dílo konečně někdo ocenil,“ řekl celoživotně nedoceněný Jiří Porn alias Jiřina Bohdalová.

Hlavní cenu za trapnost získal Aleš Průjem, a to za hlavní roli průjmu v inscenaci Průjem v opeře.

Nejlepšími hereckými výkony porotu celý večer mátl Jiří Mádl. Sošku měl totiž obdržet Jiří Bimbas. Mádl už si ji ale pro letošek nechá, protože na to moc spěchá.

Ceny se dočkala také Dočkalová, a to za roli nory ve hře Liška v noře (Lišku si v noře zahrál
Liška). Porota ocenila také výkon Otylé Olgy v opeře Otylo.

Pak už to šlo ráz na ráz až došlo na raut a všichni si z něj něco odvezli.

Odvezli také Nikolu Márovou, takže Labutí jezero se bude muset obejít bez labuti nahoře bez. „No stress,“ vzkázala Márová z már a přítomní ochotníci také ochotně odvezli její sošku. Přece to tu nenecháme.

A kdo do rána neutekl, mohl spatřit Luďka Sobotu. Ten se v pět opět svlékl. Již popětadvacáté.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Bohuslava Sobotku osvítil duch svatý a Sobotka rovněž vstal z mrtvých

22. 3. 2018 13:35 - Čechistan - Standa Skandál

Bývalého premiéra a předsedu ČSSD Bohuslav Sobotku osvítil duch svatý. Rozhodl se, že rezignuje na mandát poslance. To mělo za následek zmrtvýchvstání.

"Prostě po 25 letech mi to konečně došlo a vysral jsem se na to... to neúnavné kydání hnoje", řekl deníku Hrbatův Kostelec bývalý premiér Bohuslav Sobotka.

"Ještě mi zbývá se uplně odříznout od ČSSD. Pořád mě to tam táhne... ale nejradši bych šel pást ovce vysoko do hor", lamentuje nad sebou sám Sobotka.

Gratulujeme.

Naproti tomu Omáčka z Andreje Babiše kořeněná hovny Tomia Okamury bude již hotová. Unilever začne omáčku dodávat do řetezců Xindl během 14 dnů.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Piráti vydali kuchařku jak vařit Babiše

20. 3. 2018 15:13 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Jak uvařit omáčku z Andreje Babiše? To dnes nikdo pořádně neví s vyjímkou Pirátů.

"Tak předně namletého zesnulého Babiše je potřeba převařit v tlakovém hrnci při 150 stupních Celsia po dobu 48hodin, aby se odstarnily všechny ty jeho osobní priony a priority co mu vlezly do hlavy. Teprve potom Babiš změkne a stane se vláčným jako po předvolebních maratonech.", tvrdí Bartoš.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Kuchařka uvádí jako další postup mimo jiných maceraci v urině Kalouskových včetně jeho žlučových kamenů se špetkou Sobotkových plivanců rok starých. Teprve pak se z nestravitelné bílkoviny začne stávat něco, co je schopný český zažívací trakt strávit.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Vrcholem přípravy Andreje Babiše je přídání fašistických žlutých hoven Tomia Okamury, to dodá omáčcce na jednu stranu pachuť ale i říz. Všem konzumentům se doporučuje podávat omáčku ve vlastních hovnech, jedině tak bude jídlo doslova královská hostina. Vychlazené české fekální víno vřele doporučuje 9 z 10 BDSM und Piss fetišistů.

"Kdo je opravdový gurmán, může si na to ještě posadit třešničky a koule komunistů z KSČM. Ty se hodí vlastně ke všemu.", uzavírá Bartoš.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Právnická fakulta zprovoznila po třinácti letech dvanáct záchodových mís a pět pisoárů

18. 3. 2018 18:59 - Čechistan - Standa Skandál

Toalety jsou součástí Právnické fakulty Univerzity Karlovy, ale v roce 2004 byly z technických důvodů odstaveny a chodilo se srát na tramvajovou zastávku a do keřů před fakultou, nebo do hotelu Incontinental.

Po třinácti letech byla činnost všech hajzlíků obnovena a to díky veřejné sbírce, do které přispěli studenti, absolventi i učitelé. Před fakultou a na tramvajové zastávce byl takovej smrad, že turisté na dveře fakulty zvraceli. Mnoho se ptalo, co je na českém právu zhnilého.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Fakulta hospodaří s omezenými zdroji, tudíž děkan fakulty Alois Kuklík vyhlásil veřejnou sbírku, jak na nové mísy tak i na zásobu záchodového papíru. Dohromady přispělo kolem tisícovky lidí (převážně cestovatelů MHD) a podařilo se vybrat 10,5 miliónu korun, což byla čtvrtina nákladů. Celá rekonstrukce vyšla na 40 miliónů. Část peněz zaplatila škola z rozpočtu.

Adopce

Větší sponzoři mají možnost „adoptovat“ kabinku s mísou. Toho využily například studentské spolky a některé právní kanceláře. Dohromady je zatím jen šest adoptovaných kabinek jak s mísou tak s pisoárem. Ještě některé kabinky a pisoáry zbyly a budeme rádi, když se najdou další, co by měli o adopci zájem,“ dodává Vyjebal.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Mísy jsou pozlacené, právnící prý serou i zlatá hovna. Záchody, mísy a pisoáry v Praze fungují např. na magisrátu, ministerstvu pro místní rozhnoj či budově Českého hovhlasu.

Na fakultě pravidelně děkan vyhlašoval Bobříka "S plnou alou domů, nebo do Alkáče." Ze střechy fakulty také často pršel Zlatý déšť.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!