HRBATŮV KOSTELEC

Na Česko se žene silný dvojítý prd, varují meteourologové

31. 3. 2018 12:49 - Čechistan - Standa Skandál

Putin i Trump v posledních dnech děsivě prdí z fazolí a cibule a to hlavně na twitteru, varuje Česko Dagmar Hnojsová z Meteostress.

"Prdění z východu a západu se má srazit přímo v čechiastanu a jestli si k tomu usere i Hrad, pak se máme na co těšit. Až se nám hlava zamotá. Prohlubující se politická níže bude postupovat z našeho území dále k severovýchodu přímo na Kreml. V jejím týlu k nám bude v čerstvém až silném prdění pronikat smradlavý instabilní prd.", uvádí ve varování Hnojsová.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

V nárazech může prdení dosáhnout až 170 km/h a hrozí riziko vzniku cyklonóny, pokud tomu Hradní sračky dají levotočivý moment. Prdět se bude hlavně v severních a východních Čechách, na Českomoravské vrchovině a v západních částech Moravy. Po velikonočních žranicích hrozí i hnědé náledí, jak se z toho všichni poserou.

Facebook začal nově propojovat lidi s ďáblem

31. 3. 2018 11:30 - Čechistan - Standa Skandál

Server BuziFist tento týden zveřejnil interní dokument sepsaný předloni viceprezidentem Andrewem Bosworthem, podle něhož má tato sociální síť maximalizovat množství uživatelů spojených se samotným ďáblem.

Dokument pochází z června 2016 a hovoří o tom, že propojení co největšího počtu lidí s ďáblem je pro firmu důležité bez ohledu na to, že Facebook může sloužit negativním účelům.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Zukkerbork (int. Slaďáček) uvedl, že on sám se po nastoupení do Církve Jehounových  věnuje převážně invokaci ďábla. Především Acielle, která přináší bohatství a je mu uplně jedno co to bude mít za následky.

"A tak spojujeme lidi. To může být špatné, pokud to využijí negativně. Může to stát život, když někoho vystaví kyberšikaně. Někdo možná zemře při teroristickém útoku domluveném na naší síti. Ale stejně spojujeme lidi, třeba aby spáchali všichni už konečně sebevraždu a byl klid", uvedl vrchní posel Ďábla.

Zukkerbork si jeho práci pochvaluje.

R.E.K.L.A.M.A

Omezení v pražském metru: červená nejezdí a nebude, Dejvická je v prdeli

30. 3. 2018 14:34 - Čechistan - Standa Skandál

Kvůli zhnilým pražským pražcům na rudé lince Praha-Moskva už nikdy nepojede metro. Také staré ruské vozy už dosloužily.

Krom uzavřené trasy C je stanice Dejvická už několik měsíců uplně v prdeli včetně stanice Bůzeum a Mostek.

"Čekáme na novou předpovězenou Potopu Prahy 2020, aby se mohla zdůvodnit rekonstrukce metra C v plném rozsahu.", uvedla mluvčí DPP Karolína Jebavá.

Lidé, kteří využívají pro cesty stanici metra Dejvickou, mohou o velikonočních svátcích jetleda tak do hajzlu. Metro bude stanicí jen projíždět a budou k vidění zajímavá zvířátka v reflexních vestách. Rekonstrukce jedné z nejvytíženějších stanic pražského metra má skončit až naprší a uschne.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Aktualizace: Podle mluvčí DPP posledními pasažéry rudého metra byli jen diplomaté. Tři ruští jeli do Moskvy a tři čeští do Prahy.

R.E.K.L.A.M.A

Uctívači odkazu Zemaocetunga SPOjili opět Velkého Kormidelníka se sranou

29. 3. 2018 12:57 - Čechistan - Standa Skandál

Sjezd v Bot Botelu srany SPO - uctívačů odkazu Velkého Kormidelníka připojili název Zemao Ce'tung k SPO - Srana Páv Ovčanů

Ó pane náš,

Ó pane mecenáš,

 

Velký proroku,

samého ekonomického pokroku,

 

Velký Zemao, Zemao Ce'tungu!"

Velebíme tě,

jsi náš vůdce na věčné časy.

Dozněly všechny hlasy.

Na poli zůstaly jen z hoven klasy.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky