HRBATŮV KOSTELEC

Exhumovaného Milana Knížáka semleli do buřtů

10. 4. 2018 18:55 - Čechistan - Standa Skandál

Zeman v konzervách, Knížák nampletý v buřtech. I takové speciality češi naleznou v Xindlu.

Potom co Milan Knížák zemřel při anální penetraci MUDr. Nemocnou a záplavách v Hrbatově Kostelci, jeho tělo bylo z hoven a hlíny exhumováno. Unilever přistoupil k desinfekci vysokými teplotami a poté namlel jeho tělo do Knížecích buřtů.  Češi si libují.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Umělecký Mistr po sobě zanechal dílo s motivy dětské pornografie. Jeho mazaniny se tisknou na obaly buřtů. Sám mistr odkázal, že buřty si můžete strčit nejlíp do prdele.

Knížák také před svou smrtí nasral do 156 zavařovacích sklenic svoje hovna, která zalil svojí stařenou urinou. Tato Mistrova nakládaná hovna v urině budou dražena na výročí jeho narozenin v řetězích Xindl v Praze.

„Knížák byl pedofil, ani moje odháčkování mu nepomohlo“, tvrdí MUDr. Nemocná z léčebny.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

ČHMÚ předpovídá

8. 4. 2018 10:57 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Kromě indexu schnutí prádla začal Český hydrometeourologický ústav předpovídat také průběh stavby dálnic (index dostavby dálniční sítě).


Aktualizovaný prognostický model Kakadin v kombinaci s umělou inteligencí (Hemala 2.0) dovede nyní sám generovat krátké předpovědi. Jaký je dnešní výhled?

"Stavbaři zbořili D1. I nadjezdy. I podjezdy. I O ERROR 205. BIO ne bude na jedničce, tedy mírná až nesmírná zátěž."

Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress přiznává, že systém má ještě mouchy. "A mravenci lezou do cereálního mozku ČHMÚ. Včera jsem je musela vystříkat biolitem. To způsobilo dnešní odchylku v předpovědi současnosti i minulosti. Za předpověď se vám omlouváme."

Předpovědní model Kakadin

Předpovědní model Kakadin

Jasno až polojasno po aplikaci biolitu

Jasno až polojasno po aplikaci biolitu

Podobně jako metro, které nejezdí a nebude, ČHMÚ hodlá postupně zrušit počasí. „Zatím je to v testovací fázi, zrovna to teď v neděli ráno testujeme,“ říká Hnojsová. Podle prvotních výsledků jsou výsledky uspokojivé až neuspokojivé, „takže zcela odpovídají předpovědím modelu Kakadin,“ pochvaluje si Hnojsová.

Ranní počasí v neděli bylo úspěšně zrušeno

Ranní počasí v neděli bylo úspěšně zrušeno

Poté, co bude počasí zrušeno úplně, hodlá ČHMÚ předpovídat (kromě stavby dálnic) index VCN, tedy vlastní celkovou neschopnost. "Ale to až naprší a uschne. A nebo se to vysere," uzavírá Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A

Rusové dovezli nového Zemana. Těstně před předčasnými volbami.

6. 4. 2018 11:56 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Na Pražský Hrad dorazil balík se zbrusu novým plastikovým Zemanem - Miláčkem Alkonároda.

Potom co se Miloš Zeman roznemohl a rozpadl na kaši, kterou nakonec češi rádi zkrmili v podobně omáčky Miloše Zemana, rusové přislíbili pomoc.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání."Miloš je jeden z nás a my ho prostě žerem.", tvrdí jednomyslně voliči kaše Miloš Zeman.

Ruský président Putin nelenil a zůkoloval svůj výzkumný tým Umělé Inteligence MOSKVA, aby zkonstruovali nový „mozek“ Miloše Zemana,který se už nikdy nezkazí. Prý bude vypadat i lépe a bude moct  kouřit i chlastat co polyethylénový bachor pojme. Vespod má tato Kremloutka ze CyberSkin vypouštěcí ventil na odkalení po rautech.

Spuštení nového Zemana se provádí zalitím 1,5litru alespoň 70% vodky. Pitíčko musí obsahovat ethanol nebo methanol, které spalují palivové články v oblasti hrudníku.

Tělo vzniklo ve spolupráci s nejmenovanou americkou firmou vyrábějící erotické pomůcky ze CyberSkin a ruským mechatronickým institutem v Mytiščinském strojírenském závodě (dnes Metrovagonmaš). Stejná firma dodávala do Prahy kdysi ruské vozy metra.

Ihned po usazení tohoto robotického Zemana do úřadu si personál hradu pochvaluje, že plastový Zeman vypadá o mnoho lépe. Prý se jim z něho už nezvedá žaludek."Vypadal jak těsně před smrtí, že sem se ho lekla. Pracovat na Hradě nebo v pitevně vyšlo na stejno.", svěřila se reakdci uklízečka Klára Chlorná.

Zlé hlasy tvrdí, že tato nová ruská loutka má bezdrátové připojení do armádní sítě provozované tajně satelity GLONASS a Putin jí bude ovládat přímo z Kremlu.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Plastikový Miloš Zeman je také ošetřen West-Novičokem (humicidem I.A.-západ), aby se do něj nedali prozápadní moli a sluníčka padesátitečná (sluníčkáři co lezou amíkům do řiti).

Zeman těsně před smrtí

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Na víkend bude teplo, bude sněžit svítit slunce, bezvětří i vichřice

5. 4. 2018 08:46 - Čechistan - Standa Skandál

Nadcházející víkend bude všechno možné, jen ne běžně. Slunečno, vichřice, teplo i mráz, to celé vše naráz, předpovídá Dagmar Hnojsová.

Co předurčil dvojitý prd minulý víkend, to bude tento dokonáno. Prdení z východu i západu způsobí anomálie takových rozměrů, že bude letní počasí a zárověň mráz. Bude slunečno a zárověň bude sněžit, ve vyšších polohách déšť se Sluncem. V Rusku dokonce bude padat sníh s Novičokem.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Teplotní vrchol by měl přijít každý sudý den. Dokonce se dočkáme i černé barvy Slunce.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.