HRBATŮV KOSTELEC

Andrej Babiš sestavil vládu společně s Milanem Knížákem

10. 4. 2018 22:13 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Nechtěl jsem se opírat ani o KSČM, ani o SPD, a tak jsme se do toho opřeli společně s Milanem,“ říká Babiš.

Nová vláda je koncipována jako umělecké dílo. "Největší spory jsme vedli o post ministra vnitra, ale když náš návrh uviděl Vojtěch Filip (KSČM), tak nebyl proti. Okamura také nemá nic proti ministryni školství (úplně vpravo dole).

Knížák pracuje na dalších ministerských pozicích v nejrůznějších pozicích.

 

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Exhumovaného Milana Knížáka semleli do buřtů

10. 4. 2018 18:55 - Čechistan - Standa Skandál

Zeman v konzervách, Knížák nampletý v buřtech. I takové speciality češi naleznou v Xindlu.

Potom co Milan Knížák zemřel při anální penetraci MUDr. Nemocnou a záplavách v Hrbatově Kostelci, jeho tělo bylo z hoven a hlíny exhumováno. Unilever přistoupil k desinfekci vysokými teplotami a poté namlel jeho tělo do Knížecích buřtů.  Češi si libují.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Umělecký Mistr po sobě zanechal dílo s motivy dětské pornografie. Jeho mazaniny se tisknou na obaly buřtů. Sám mistr odkázal, že buřty si můžete strčit nejlíp do prdele.

Knížák také před svou smrtí nasral do 156 zavařovacích sklenic svoje hovna, která zalil svojí stařenou urinou. Tato Mistrova nakládaná hovna v urině budou dražena na výročí jeho narozenin v řetězích Xindl v Praze.

„Knížák byl pedofil, ani moje odháčkování mu nepomohlo“, tvrdí MUDr. Nemocná z léčebny.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

ČHMÚ předpovídá

8. 4. 2018 10:57 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Kromě indexu schnutí prádla začal Český hydrometeourologický ústav předpovídat také průběh stavby dálnic (index dostavby dálniční sítě).


Aktualizovaný prognostický model Kakadin v kombinaci s umělou inteligencí (Hemala 2.0) dovede nyní sám generovat krátké předpovědi. Jaký je dnešní výhled?

"Stavbaři zbořili D1. I nadjezdy. I podjezdy. I O ERROR 205. BIO ne bude na jedničce, tedy mírná až nesmírná zátěž."

Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress přiznává, že systém má ještě mouchy. "A mravenci lezou do cereálního mozku ČHMÚ. Včera jsem je musela vystříkat biolitem. To způsobilo dnešní odchylku v předpovědi současnosti i minulosti. Za předpověď se vám omlouváme."

Předpovědní model Kakadin

Předpovědní model Kakadin

Jasno až polojasno po aplikaci biolitu

Jasno až polojasno po aplikaci biolitu

Podobně jako metro, které nejezdí a nebude, ČHMÚ hodlá postupně zrušit počasí. „Zatím je to v testovací fázi, zrovna to teď v neděli ráno testujeme,“ říká Hnojsová. Podle prvotních výsledků jsou výsledky uspokojivé až neuspokojivé, „takže zcela odpovídají předpovědím modelu Kakadin,“ pochvaluje si Hnojsová.

Ranní počasí v neděli bylo úspěšně zrušeno

Ranní počasí v neděli bylo úspěšně zrušeno

Poté, co bude počasí zrušeno úplně, hodlá ČHMÚ předpovídat (kromě stavby dálnic) index VCN, tedy vlastní celkovou neschopnost. "Ale to až naprší a uschne. A nebo se to vysere," uzavírá Hnojsová.

 

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Rusové dovezli nového Zemana. Těstně před předčasnými volbami.

6. 4. 2018 11:56 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Na Pražský Hrad dorazil balík se zbrusu novým plastikovým Zemanem - Miláčkem Alkonároda.

Potom co se Miloš Zeman roznemohl a rozpadl na kaši, kterou nakonec češi rádi zkrmili v podobně omáčky Miloše Zemana, rusové přislíbili pomoc.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!"Miloš je jeden z nás a my ho prostě žerem.", tvrdí jednomyslně voliči kaše Miloš Zeman.

Ruský président Putin nelenil a zůkoloval svůj výzkumný tým Umělé Inteligence MOSKVA, aby zkonstruovali nový „mozek“ Miloše Zemana,který se už nikdy nezkazí. Prý bude vypadat i lépe a bude moct  kouřit i chlastat co polyethylénový bachor pojme. Vespod má tato Kremloutka ze CyberSkin vypouštěcí ventil na odkalení po rautech.

Spuštení nového Zemana se provádí zalitím 1,5litru alespoň 70% vodky. Pitíčko musí obsahovat ethanol nebo methanol, které spalují palivové články v oblasti hrudníku.

Tělo vzniklo ve spolupráci s nejmenovanou americkou firmou vyrábějící erotické pomůcky ze CyberSkin a ruským mechatronickým institutem v Mytiščinském strojírenském závodě (dnes Metrovagonmaš). Stejná firma dodávala do Prahy kdysi ruské vozy metra.

Ihned po usazení tohoto robotického Zemana do úřadu si personál hradu pochvaluje, že plastový Zeman vypadá o mnoho lépe. Prý se jim z něho už nezvedá žaludek."Vypadal jak těsně před smrtí, že sem se ho lekla. Pracovat na Hradě nebo v pitevně vyšlo na stejno.", svěřila se reakdci uklízečka Klára Chlorná.

Zlé hlasy tvrdí, že tato nová ruská loutka má bezdrátové připojení do armádní sítě provozované tajně satelity GLONASS a Putin jí bude ovládat přímo z Kremlu.

R.E.K.L.A.M.A

Plastikový Miloš Zeman je také ošetřen West-Novičokem (humicidem I.A.-západ), aby se do něj nedali prozápadní moli a sluníčka padesátitečná (sluníčkáři co lezou amíkům do řiti).

Zeman těsně před smrtí

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.