HRBATŮV KOSTELEC

Televizní diváci si marně stěžují na kvalitu obrazu

17. 4. 2018 18:22 - Čechistan - Standa Skandál

Vyburcovat diváka k co největší pozornosti, probudit z polospánku, rozhodně mu nedovolit nevnímat. To je hlavním účelem progresivního televizního marketingu.

Strategií jak přilákat pozornost je mnoho. Marketéči v kanalizačních stokách jsou opravu vynalézaví.Doba kd y se měnila hlasitost - u pořadů tiší, u reklam zvýšená, to je dávno minulostí po zavedení regulací.

Odborníci z reklamních agentur vynalezli mnohem progresivnější metody. Manipulace s obrazem, Adaptivní rozlišení obrazu, Adaptivní hloubka barev. To vše jsou novodobé strategie televizního marketingu.

„Prostě pořady degradujeme, zato reklamy vypadají jako diamant“, vysvětluje technologie (AMF) (Aadptive Medial Fucking) Jindřich Dojebal.

Ve spolupráci s RRTV a Českými Radiokomunikacemi také snižujeme vyzářený výkon z vysílačů. Během pořadů se sníží vyzářený výkon asi o polovičku, během reklam se zvýší na dvojnásobek. Ono to skoro nikdo nepozná, dělá to jen 3dB, ale vtip je v tom, že u pořadů se díky digitálu obraz občas seká a u reklam ne. Tedy jen v místech s nižším signálem. Výrazně tím klesají náklady na energie a ušetří se, směje se Dojebal.

Major Zeman - oblíbený český seriál

Příklad: reklama na prací prášek

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

V Bruselu vznike Soudní Tribunál pro komentáře Fejsbuku

16. 4. 2018 15:23 - Čechistan - Standa Skandál

BRUSEL - Mazání komentáře na fejsbuku bude nově klasifikován jako zločin proti lidskosti.

Co má dělat ubohý lajker a komentátor na fejsbuku s jeho pravidly? Nerozbrečí se, nepokaká se, nepočurá se, když mu smáznou jeho výlevy? To nově bude řešit Soudní Tribunál v Bruselu. Ten posoudí miliony příspěvků zda mají nebo nemají právo býti zobrazeny.

Každý úředník tohoto Tribunálu už pro jistotu nafasoval karton antidepresiv, anxiolytik, antihistaminik (proti vyrážce z kokotů), sedativ a jiných preprarátů pro přežití v tomto velmi stresujícím zaměstnání.

R.E.K.L.A.M.A

Cukřík a jeho vymalovaný svět

Děte už všichni doprdele i s celym tim svým Ksychtoknihou. Ne urazit vás, ale uplně vás do země zarazit!

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Vyhledávač reklam denik24.cz

12. 4. 2018 09:58 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Máte rádi reklamy? Na adrese denik24.cz se nachází váš nový oblíbený vyhledávač reklam. Stačí zadat klíčové slovo a můžete se kochat.

Bohužel, na klíčové slovo „prdel“ vyhledávač nevrátil žádný relevantní obsah. Prostě ani hovno.

Váš oblíbený vyhledávač reklam

Váš oblíbený vyhledávač reklam

R.E.K.L.A.M.A

Jděte už s těma svejma prdelovozama do prdele!

11. 4. 2018 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Doprava zkolabova potom co Hovno Hoří v Blance. Zase prý zvlhla a nešlo vzdálené špiclování.

Mluvčí TSK (Technická Správa Komunikací) doporučuje všem řidičům:

"Jděte už s těma svejma prdelovozama do prdele! Na dopravní zácpu aplikujeme klystýr, takovej že se z toho všichni poserete!"

"Už, aby došla ropa.", vzkázala Krnáčová Pražanům.

Tunelem Blanka projede denně na 50 tisíc línejch zmrdů, co mají závislost na pedálu a volantu. (Omlouváme se všem profesionálním řidičům zajišťujícím tranzit a logistiku. To jsou vlastně chudáci, který to vodserou.)

R.E.K.L.A.M.A