HRBATŮV KOSTELEC

Máme novou látku pro boj s rakovinou, oznámili Hrbatokostelečtí vědci

23. 4. 2018 10:49 - Čechistan - Standa Skandál

Vědecký tým kosteleckých vědců v úterý oznámil novou naději v léčbě rakoviny. Nové dvě látky fethylhovamin a fekalamin1,4 brzdí růst rakovinných buněk.

První izolace hovaminu proběhla ze stok čistírny kanalizačních vod v Hrbatově Kostelci. Amfekalamin1,4 izoloval Pepa Zlato ze své vlastní žumpy při žumpotápění. Vědecký tým pak deaminací vytvořil fekalamin1,4. Ačkoliv tyto dvě látky velice výrazně snižují aktiviu hyperproteáz, Partyková doporučuje přidat ještě třetí látku do protirakovinného koktejlu a to urinalamin2,3 z její stařené moči.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Koktejl mezi vědci přezdívaný „kakkzuppe“ se již bude testovat klinicky a to přímo v Léčebně MUDr. Illony Nemocné.

Čím dál více je zřejmé, že naše vlastní hovna a chcanky nás vyléčí. To cosi svědčí o dušením rozpoložení (rozložení) lidstva.   

Televizní diváci si marně stěžují na kvalitu obrazu

17. 4. 2018 18:22 - Čechistan - Standa Skandál

Vyburcovat diváka k co největší pozornosti, probudit z polospánku, rozhodně mu nedovolit nevnímat.
To je hlavním účelem progresivního televizního marketingu.


Strategií jak přilákat pozornost je mnoho. Marketéči v kanalizačních stokách jsou opravu vynalézaví.Doba kd y se měnila hlasitost - u pořadů tiší, u reklam zvýšená, to je dávno minulostí po zavedení regulací.

Odborníci z reklamních agentur vynalezli mnohem progresivnější metody. Manipulace s obrazem, Adaptivní rozlišení obrazu, Adaptivní hloubka barev. To vše jsou novodobé strategie televizního marketingu.

„Prostě pořady degradujeme, zato reklamy vypadají jako diamant“, vysvětluje technologie (AMF) (Aadptive Medial Fucking) Jindřich Dojebal.

Ve spolupráci s RRTV a Českými Radiokomunikacemi také snižujeme vyzářený výkon z vysílačů. Během pořadů se sníží vyzářený výkon asi o polovičku, během reklam se zvýší na dvojnásobek. Ono to skoro nikdo nepozná, dělá to jen 3dB, ale vtip je v tom, že u pořadů se díky digitálu obraz občas seká a u reklam ne. Tedy jen v místech s nižším signálem. Výrazně tím klesají náklady na energie a ušetří se, směje se Dojebal.

Major Zeman - oblíbený český seriál

Příklad: reklama na prací prášek

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

V Bruselu vznike Soudní Tribunál pro komentáře Fejsbuku

16. 4. 2018 15:23 - Čechistan - Standa Skandál

BRUSEL - Mazání komentáře na fejsbuku bude nově klasifikován jako zločin proti lidskosti.

Co má dělat ubohý lajker a komentátor na fejsbuku s jeho pravidly? Nerozbrečí se, nepokaká se, nepočurá se, když mu smáznou jeho výlevy? To nově bude řešit Soudní Tribunál v Bruselu. Ten posoudí miliony příspěvků zda mají nebo nemají právo býti zobrazeny.

Každý úředník tohoto Tribunálu už pro jistotu nafasoval karton antidepresiv, anxiolytik, antihistaminik (proti vyrážce z kokotů), sedativ a jiných preprarátů pro přežití v tomto velmi stresujícím zaměstnání.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Cukřík a jeho vymalovaný svět

Děte už všichni doprdele i s celym tim svým Ksychtoknihou. Ne urazit vás, ale uplně vás do země zarazit!

R.E.K.L.A.M.A