HRBATŮV KOSTELEC

Malá navrhuje stočné z okapů

7. 7. 2018 12:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Okap nebo třeba i jen malé korýtko pro ptáčky, které však pozdržuje dopadající vodu, bude od příštího roku podléhat stočnému.

Ministryně bezvýchovy Taťána Malá navrhla uvalit stočné na okapy na základě předchozího výzkumu Bílých králíků v souhvězdí Draka.

Jelikož nejčastěji na zem dopadají kapky deště, píše se ve studii (strana 3-58), Malá vytvořila obecnou koncepci stočného. „Je to jako obecná koncepce relativity, ale vztažená jen na to, když prší,“ upřesňuje Malá. Do své definice stočného zahrnula také  dopad žab a králíků, tedy věcí, které nemají s deštěm nic společného. „Ovšemže vyjma případů, kdy prší přímo žáby nebo králíci,“ upřesňuje Malá.

Ze všeho co dopadá na zem, bude vybíráno stočné podobně, jako paušální Daň z cokoliv. (Daň z cokoliv je daň za to, co není to, když to je. Tohoto když to je, je míň než toho, když to není, „a tak se to vyplatí,“ říká Malá.)

„My to vpodstatě vítáme, protože to přinese další peníze do mého rozpočtu,“ řekl Andrej Babiš. "Ovšem vyjma těch případů, kdy prší žáby a králíci."

Pravděpodobnost něčeho takového je ale malá.

R.E.K.L.A.M.A

Z hradu se nekontrolovaně šíří Novičok, únik plynu vyhnal z centra Prahy tisíce lidí

5. 7. 2018 21:59 - Čechistan - Standa Skandál

Kvůli úniku nervového plynu z Pražského Hradu evakuovali hasiči obyvatele domů v Masné ulici na Starém městě. Na místě zasahuje i protichemická jednotka. Ve čtvrtek večer o tom informoval mluvčí pražského hradu Jiří Ovčáček.


Zdraví nebezpečné koncentrace plynu hasiči naměřili podle Klinovského zejména v okolí úniku (WC pražského hradu), v domech samotných a dalších přilehlých budovách je situace lepší. Prý nejezdí ani ústřední spojka mezi PSP ČR a Hradem - Militatní Tramvaj M22 Bílá Hora.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Uzavřena je také Rybná ulice a byl přerušen provoz tramvají a autobusů v blízké Evoluční ulici.
Novičok prý smrdí po rybách a měl uniknout z kartuše, kterou měla v sobě autentická náhražka pana presidenta - tedy jeho autonomní kremlbot (android) - zabudovanou.

R.E.K.L.A.M.APodle odborníků je to další podpásovka Kremlu, který nejen že ovládá hradní loutku, ale zároveň do ní propašoval neurotoxický jed. Někteří odvážlivci z VŠCHT tvrdí, že novičok uniká ze zemanových baterií, konkrétně z jejich nestabilního polymerního separátoru.

Situaci nadále sledujeme.

R.E.K.L.A.M.A

Agronom: Málá je Velká Kráva

3. 7. 2018 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

Soudružka Málá ze sdružení za ANO i #NE - nová mistryně lži a podvodu (ministerstvo spravedlnosti) Taťána Málá (ANO) má další problém i s diplomovou prací, kterou obhajovala v roce 2185 na brněnské  Mandlově Automatické univerzitě.

Hrbatův Kostelec nyní vlastní análýzou, který se věnuje chovu ovčanů v ČR, zjistilo, že stejně jako v roce 2011 při studiu páv na bratislavské Panevropské vysoké škole Malá opisovala.

Příkladem problému může být odborná publikace Jardy Kursy, Franty Jílka a kolektivu z roku 2998 s názvem Zoo-hygiena a prevence chorob hospodářských zvířat. Jílek v knize hovoří o základních opatřeních proti vysoké vlhkosti ve stájích a o koncentaci much. V bodech potom menuje, jaké zásady musí chovatelé dodržovat, aby se z toho nepoblili.

Milouž Zeman (postkašomen a hradní postpsychopat) uvažuje o Malé jakožto zootechničce v Prasečáku Lány.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

„Diplomka Malé je rychlou cestou mezi Velká Prasata“, uzavírá redakce.

Ministryně Malá na studijní stáži

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

viz též seriál Kosmo 3. díl, čas 4:20

R.E.K.L.A.M.A