HRBATŮV KOSTELEC

Zatmění Velkého hovna

28. 7. 2018 11:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mimořádnou příležitost sledovat zatmění Velkého hovna měli včera obyvatelé Prahy. Velké hovno se objevilo, a to navzdory předpovědi počasí, která slibovala čistou oblohu. V České republice začalo úplné zatmění ve 21:30 a skončilo ve 23:13. Velké hovno viděli nejen obyvatelé Prahy, ale také na hvězdárně ve středočeském Ondřejově. Teprve po desáté hodině večerní se začalo Velké hovno rozpadat a bylo vidět jeho částečné zatmění.

„Přehřály se nám počítače,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. „Někdo prý na počítačích zase doloval bitcoiny,“ vysvětlila později závadu předpovědního modelu Kakadin. Na otázku, zda Velké hovno uvidíme také za 105 let, však nepodala žádnou odpověď. Nezvedá telefony a její Twitter mlčí. Hnojsová zřejmě nezvládla nápor negativní energie, myslí si hinduisté.

Podle hinduistů totiž nebeská tělesa Slunce a Velké hovno při zatmění vydávají negativní energii. Proto také velká řada chrámů v Indii zůstala v pátek zavřená. Zavřen zůstal po deváté hodině i Lidl v Praze-Nuslích.

Předpověď počasí má přesto dlouhodobou úspěšnost (až 90% pro následující den, 85% pro další den a až 100% pro den předchozí). Jediné, co se dosud nedaří předpovídat je to, jak zrovna je, tedy s přihlédnutím k výhledu z okna.

Český hydrometeourologický ústav dostane nové výkonnější počítače, aby vylepšil model předpovědi Velkého hovna na dvacet let dopředu. Samozřejmě půjde o předpověď pouze orientační, protože v takovém časovém horizontu nelze s jistotou tvrdit, že vůbec nějak bude. 

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Malá navrhuje stočné z okapů

7. 7. 2018 12:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Okap nebo třeba i jen malé korýtko pro ptáčky, které však pozdržuje dopadající vodu, bude od příštího roku podléhat stočnému.

Ministryně bezvýchovy Taťána Malá navrhla uvalit stočné na okapy na základě předchozího výzkumu Bílých králíků v souhvězdí Draka.

Jelikož nejčastěji na zem dopadají kapky deště, píše se ve studii (strana 3-58), Malá vytvořila obecnou koncepci stočného. „Je to jako obecná koncepce relativity, ale vztažená jen na to, když prší,“ upřesňuje Malá. Do své definice stočného zahrnula také  dopad žab a králíků, tedy věcí, které nemají s deštěm nic společného. „Ovšemže vyjma případů, kdy prší přímo žáby nebo králíci,“ upřesňuje Malá.

Ze všeho co dopadá na zem, bude vybíráno stočné podobně, jako paušální Daň z cokoliv. (Daň z cokoliv je daň za to, co není to, když to je. Tohoto když to je, je míň než toho, když to není, „a tak se to vyplatí,“ říká Malá.)

„My to vpodstatě vítáme, protože to přinese další peníze do mého rozpočtu,“ řekl Andrej Babiš. "Ovšem vyjma těch případů, kdy prší žáby a králíci."

Pravděpodobnost něčeho takového je ale malá.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Z hradu se nekontrolovaně šíří Novičok, únik plynu vyhnal z centra Prahy tisíce lidí

5. 7. 2018 21:59 - Čechistan - Standa Skandál

Kvůli úniku nervového plynu z Pražského Hradu evakuovali hasiči obyvatele domů v Masné ulici na Starém městě. Na místě zasahuje i protichemická jednotka. Ve čtvrtek večer o tom informoval mluvčí pražského hradu Jiří Ovčáček.


Zdraví nebezpečné koncentrace plynu hasiči naměřili podle Klinovského zejména v okolí úniku (WC pražského hradu), v domech samotných a dalších přilehlých budovách je situace lepší. Prý nejezdí ani ústřední spojka mezi PSP ČR a Hradem - Militatní Tramvaj M22 Bílá Hora.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Uzavřena je také Rybná ulice a byl přerušen provoz tramvají a autobusů v blízké Evoluční ulici.
Novičok prý smrdí po rybách a měl uniknout z kartuše, kterou měla v sobě autentická náhražka pana presidenta - tedy jeho autonomní kremlbot (android) - zabudovanou.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Podle odborníků je to další podpásovka Kremlu, který nejen že ovládá hradní loutku, ale zároveň do ní propašoval neurotoxický jed. Někteří odvážlivci z VŠCHT tvrdí, že novičok uniká ze zemanových baterií, konkrétně z jejich nestabilního polymerního separátoru.

Situaci nadále sledujeme.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Agronom: Málá je Velká Kráva

3. 7. 2018 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

Soudružka Málá ze sdružení za ANO i #NE - nová mistryně lži a podvodu (ministerstvo spravedlnosti) Taťána Málá (ANO) má další problém i s diplomovou prací, kterou obhajovala v roce 2185 na brněnské  Mandlově Automatické univerzitě.

Hrbatův Kostelec nyní vlastní análýzou, který se věnuje chovu ovčanů v ČR, zjistilo, že stejně jako v roce 2011 při studiu páv na bratislavské Panevropské vysoké škole Malá opisovala.

Příkladem problému může být odborná publikace Jardy Kursy, Franty Jílka a kolektivu z roku 2998 s názvem Zoo-hygiena a prevence chorob hospodářských zvířat. Jílek v knize hovoří o základních opatřeních proti vysoké vlhkosti ve stájích a o koncentaci much. V bodech potom menuje, jaké zásady musí chovatelé dodržovat, aby se z toho nepoblili.

Milouž Zeman (postkašomen a hradní postpsychopat) uvažuje o Malé jakožto zootechničce v Prasečáku Lány.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

„Diplomka Malé je rychlou cestou mezi Velká Prasata“, uzavírá redakce.

Ministryně Malá na studijní stáži

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

viz též seriál Kosmo 3. díl, čas 4:20

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!