HRBATŮV KOSTELEC

President Miloš Zeman pronesl projev k okupaci 1968

19. 8. 2018 14:55 - Čechistan - Standa Skandál

Nikdo nečekal, že kašoZeman promluví. Ovčáček dementoval dementi. Redakci se přecijenom podařilo zachytit projev hlavy stáda přímo z prasečáku Lány.

Celý projev pana kašo-presidenta můžete shlédnout zde:

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Záznam na kotoučové magnetofony provedly Hrbatokostelecké vepříny a.s.

Hovnolka o žádné slevy od dodavatelů nestála

6. 8. 2018 13:28 - Čechistan - Standa Skandál

Nemocnice Na Hovnolce měla ukončit nákupy přes dceřinou společnost Hovnol Medical v únoru tohoto roku, dodávky zdravotnického materiálu pak o měsíc později. Deklaroval to sám bývalý ředitel nemocnice Hovan Kuliva, který byl ve funkci od roku 2014 až do minulého týdne.

Nyní nemocnici dočasně vede primář radiodiagnostického oddělení Josef Vykydal. Na místo ředitele je vyhlášeno výtěrové řízení.

Důkazy redakci poskytl člověk, jenž podniká se zdravotnickým materiálem a s nemocnicí, potažmo s Hovnol několik let pravidelně obchodoval. Podle něj si společnost navíc nikdy nezažádala o žádnou slevu, s prodejci nesmlouvala, cena jí byla jedno na rozdíl od ostatních nemocnic v Česku.

Akciovou společnost Hovnol Medical plně ovládal vysoký management Hovnolky. Od roku 2015 zde jako předseda dozorčí rady působil exředitel Kuliva.

R.E.K.L.A.M.A

I podle podnikatele se zdravotnickým materiálem, který si přál zůstat v anonymitě, se veškeré obchody nemocnice odehrávaly vždy výhradně pod taktovkou Honol. „Hovnolka nikdy nenakupovala přes nikoho jiného než přes Hovnol. Ještě v květnu a červnu jsem s nimi mluvil a domlouval si obchod. Po telefonu i v e-mailu se představovali vždy jako „Hovno“,“ prozradil Právu pseudoanonymní mužožena.

Hovnolka prý nakoupí přes Hovnol už leda Velké hovno.

R.E.K.L.A.M.A

Zatmění Velkého hovna

28. 7. 2018 11:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mimořádnou příležitost sledovat zatmění Velkého hovna měli včera obyvatelé Prahy. Velké hovno se objevilo, a to navzdory předpovědi počasí, která slibovala čistou oblohu. V České republice začalo úplné zatmění ve 21:30 a skončilo ve 23:13. Velké hovno viděli nejen obyvatelé Prahy, ale také na hvězdárně ve středočeském Ondřejově. Teprve po desáté hodině večerní se začalo Velké hovno rozpadat a bylo vidět jeho částečné zatmění.

„Přehřály se nám počítače,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. „Někdo prý na počítačích zase doloval bitcoiny,“ vysvětlila později závadu předpovědního modelu Kakadin. Na otázku, zda Velké hovno uvidíme také za 105 let, však nepodala žádnou odpověď. Nezvedá telefony a její Twitter mlčí. Hnojsová zřejmě nezvládla nápor negativní energie, myslí si hinduisté.

Podle hinduistů totiž nebeská tělesa Slunce a Velké hovno při zatmění vydávají negativní energii. Proto také velká řada chrámů v Indii zůstala v pátek zavřená. Zavřen zůstal po deváté hodině i Lidl v Praze-Nuslích.

Předpověď počasí má přesto dlouhodobou úspěšnost (až 90% pro následující den, 85% pro další den a až 100% pro den předchozí). Jediné, co se dosud nedaří předpovídat je to, jak zrovna je, tedy s přihlédnutím k výhledu z okna.

Český hydrometeourologický ústav dostane nové výkonnější počítače, aby vylepšil model předpovědi Velkého hovna na dvacet let dopředu. Samozřejmě půjde o předpověď pouze orientační, protože v takovém časovém horizontu nelze s jistotou tvrdit, že vůbec nějak bude. 

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Malá navrhuje stočné z okapů

7. 7. 2018 12:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Okap nebo třeba i jen malé korýtko pro ptáčky, které však pozdržuje dopadající vodu, bude od příštího roku podléhat stočnému.

Ministryně bezvýchovy Taťána Malá navrhla uvalit stočné na okapy na základě předchozího výzkumu Bílých králíků v souhvězdí Draka.

Jelikož nejčastěji na zem dopadají kapky deště, píše se ve studii (strana 3-58), Malá vytvořila obecnou koncepci stočného. „Je to jako obecná koncepce relativity, ale vztažená jen na to, když prší,“ upřesňuje Malá. Do své definice stočného zahrnula také  dopad žab a králíků, tedy věcí, které nemají s deštěm nic společného. „Ovšemže vyjma případů, kdy prší přímo žáby nebo králíci,“ upřesňuje Malá.

Ze všeho co dopadá na zem, bude vybíráno stočné podobně, jako paušální Daň z cokoliv. (Daň z cokoliv je daň za to, co není to, když to je. Tohoto když to je, je míň než toho, když to není, „a tak se to vyplatí,“ říká Malá.)

„My to vpodstatě vítáme, protože to přinese další peníze do mého rozpočtu,“ řekl Andrej Babiš. "Ovšem vyjma těch případů, kdy prší žáby a králíci."

Pravděpodobnost něčeho takového je ale malá.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz