HRBATŮV KOSTELEC

Trussovová by to všechno nejradši posrala

Trussovová se nechala slyšet, že už se nemůže dočkat až nechá na rusko vystřelit rakety s jadernými hlavicemi. Sklidila potlesk.

"Všechno bych to nejradši posrala, úplně a docela posrala. Myslím, že to je důležitá povinnost premiéra, a jsem připravena ji splnit. Jsem připravena to udělat. Jsem připravena chytat do děravého jaderného deštníku odvetnou palbu z Moskvy. A budu je chutat i do rukou!", rozčílila se současná britská ministryně zahraničí Trussová na mírové konferenci. Načež se už ke slovu nemohla dostat, protože dav tleskal dalších 123minut.

Demonstrace "475kT TNT Warhead W88 za Trussovou"

Britové v Londýně organisují demonstrace za Trussovou. "Naše premiérka! Naše premiérka!", skanduje dav a všude vybuchuje pyrotechnika.

Aktualizace:

MI5 i MI6 vyšetřuje Trussovovu jako potenciální ruskou špionku, anebo jako psychiatrického pacienta. Její manžel Trussov je podezřelý z mravních deliků pedofilního spektra.

Prací premiérky je mačkat jaderná tlačítka

Prací premiérky je mačkat jaderná tlačítka

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Miloše Zemana v Lánech navštívila Paní Smrt

22. 8. 2022 18:14 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Mluvčí Ovčáček nedávno přiznal, že „Dědek“ jim v Lánech zasmrádnul a už to nebylo k vydržení pár týdnů.

„Zrychleně jsme ho odvezli do ÚVN a těm kouzelníkům se povedlo Dědka zase “nahodit", ale nebylo to na dlouho a tak... v podvečerních hodinách navštívila Zemana Paní Smrt (Étage Prémiere). Smrt prý ke státníkům chodí natřikráte, než dojde k nanebevzetí. Nedávno to vyloboval Kardinál eDuka", vysvětlil návštěvu mluvčí Jiří Ovčáček a přihnul si z placatky.

"Z práce na Hradě jsem často na sračky. Duka mi říkal, že ta Smrt má ještě dvě sestry. Jedna pro Mynáře a jedna pro mě.", dodává.

Češi přestali splachovat. Šetří.

13. 8. 2022 09:42 - Čechistan - Joachim Řitke

„Splachujeme jenom hovna, a to až když se nahromadí čtyři, manžel to chodí počítat,“ stěžuje si paní Bystroňová z Brna. Manžel jí vyčítá velkou potřebu i velkou spotřebu.

Paní Bystroňová s dětmi raději chodí do parčíku. Ten se nekontrolovatelně plní a hrozí utonutí.

Paní Bystroňová s dětmi raději chodí do parčíku. Ten se nekontrolovatelně plní a hrozí utonutí.

Češi přestávají vytápět byty

Přesto někteří na drahé ústřední vytápění vyzráli.

„Když to usušíte, tak to pak hoří,“ chlubí se svým nápadem pan Bystroň.

Svou produkci suší v troubě, na kterou zatím není nutná revize. Pak v ní i topí a kouř odvádí do ventilačky. „Smrádeček, ale teploučko,“ směje se.

Lorenzovi sousedi Bystroňových, na tom nejsou lépe.

„To máte elektřinu, plyn, uhlí, dřevo, kotle, komíny, revize, udání, kontroly,“ vyjmenovává pan Lorenz. "Byste se z toho posrali, jenže to nesmíte nebo se nedoplatíte."

R.E.K.L.A.M.A

45. den invaze: Španělé nasadí proti turistům rakety HIMARS

České salvové raketomety úspěšně pálí na turistické pozice u Costa Brava.

České salvové raketomety úspěšně pálí na turistické pozice u Costa Brava.

Situace na španělské riviéře se vyvíjí hlemýždím tempem, připouští španělský ministr pro potírání turistiky, Pedro Verdez.

USA dodají Španělsku další pomoc k ničení turistů v hodnotě jedné miliardy dolarů.

„Jde o čtyři HIMARSy a speciální střely, které umožní efektivně vyhledávat a ničit celé rodiny na plážích,“ upřesňuje ministr Verdez.

Zatím nejúspěšnější jsou protituristické jednotky u Barcelony, které za měsíc vytlačily turisty z Wagnerovy cestovní kanceláře o deset kilometrů do vnitrozemí.

Turisté protestují: "Objednali jsme si all-inclusive u moře, ale teď jsme někde, kde neteče ani voda." Nakonec našli útočiště v airbnb ubykacích katalánských separatistů.

Naopak turisté z baskické cestovní kanceláře ETA se vydali na dovolenou do jaderné elektrárny Vandellos-2 a přivezli si s sebou velké množství varných konvic, vysavačů a vařičů, kterými zamořili celou elektrárnu. Nedaří se je dostat pryč ani přes výzvu OSN.

Brzký konec turistické sezony je v nedohlednu. O prázdné pláže již ale projevilo zájem Polsko. Hodlá na nich pěstovat palmy a napalm.