HRBATŮV KOSTELEC

V Moskvě a dalších ruských městech probíhá rozsáhlá humanitární akce

V Moskvě, Jekatěrinburku, Petrohradu a dalších velkých ruských městech probíhá rozsáhlá humanitární akce do které je zapojená nejen policie.

Policie a především pořádkové složky s obušky bezodkladně poskytují občanům zcela zdarma hromadnou dopravu humanitárními autobusy, jelikož díky zhoršující se ekonomické situaci v Sojuzu mnoho lidí nemá peníze ani na tu hromadou dopravu. Jde především o akutní dopravu na pracoviště a to do humanitárních pracovních táborů, dříve známé jako Gulagy.

Přes 200 lidí policie převezla v Petrohradu a nejméně 135 dopravila do pracovních táborů v Moskvě.

Podobnou humanitární akci pořádaly krátce po Sametovém převratu v Praze složky humanitární veřejné bezpečnosti.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Josif Vissarionovič Putim hovnoří k národu ze záhrobu

Josif Vissarionovič Putim hovnoří k národu ze záhrobu. Proslov k národu se odkládá, rakev se převáží.

Ze záhrobu je slyšet jen bublání ropy a zemního plynu. Čekáme na vysírání Russssssia Today.

Informaci pak na sociálních sítích zopakovalo několik dalších osobností. „Zítra ulehneme do rakví!“ uvedl například moderátor a jedna z hlavních tváří propagandy Vladimir Vladimirovič Sólovjov.

RT: MOBILISACE RAKVÍ V PLNÉM PROUDU.

Vláda zastropovala stropy

12. 9. 2022 23:21 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Vláda schválila vyhlášku a nařízení o zastropování maximální výšky stropů. Stropy v místnostech budov se sníží na 2.1m a dosáhne se tím zlepšení tepelného komfortu během plynové krise. Vyhláška zároveň pamatuje na nařízenou ochranu hlavy přilbami.

"Uvidíme jak toto opatření sníží spotřebu plynu. Možná to po Vánocích ještě snížíme na 1,5m a to už polezeme po kolenou, ale zdvojnásobí se bytový fond. Pamatujeme na to. Vláda nakoupí z Číny nákoleníky. Na respirátory jsme si také zvykli.", vysvětluje vládní nařízení premiér Fiala.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Fiala má problém: habilitační práci neopsal

11. 9. 2022 17:49 - Čechistan - Joachim Řitke
Petr Fiala při obhajobě habilitační práce v roce 2002

Petr Fiala při obhajobě habilitační práce v roce 2002

Profesuru z plagiátorství, magisterský titul z padělatelství a další tituly získal Petr Fiala zřejmě neoprávněně. "Nic jsem si nevymyslel, všechno jsem řádně opsal. Můžete si to dohledat," hájí se Fiala.

Práce na téma "Solária, ano či ne!" se opravdu nachází na internetu. Napsala ji sice Jitka Kmentová, ale z toho nevyplývá, že Fiala není jejím pravým autorem.

Dále se na internetu objevila práce Anety Minářové "Zdravotní benefity UV-A a UV-B záření v soláriu pro lidský organismus", jejíž styl také odpovídá stylu profesora Fialy.

"Viděli jsme ho, jak chodí do toho solárka. Rozdával tam tu anketu," říkají svědci.

Podle Fialy je to celé nesmysl. Všechny své práce, počínaje bakalářskou, si prý nechal odborně zpracovat a za všechny patřičně zaplatil. „Mám k nim účtenky EET,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.