HRBATŮV KOSTELEC

Genderově neutrální záchody na brněnské automatické univerzitě nebudou. Nahradí je kočkolit a pleny.

6. 11. 2022 07:33 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Více než 666 virtuálních studentů brněnské Automatické univerzity podepsalo petici o zavedení genderově neutrálních toalet plně Automatické fakulty. Podle trojediného děkana doc.Vrány ale není změna možná a to kvůli stávajícícmu virtualizačnímu API. Studenti by se prý měli obrátit na dárce stolice.

Podle autora petice, který vystupuje pod jménem Jana Charous, se studentům často stává, že nemohou nalézt toalety určené jejich pohlaví. „To může vyústit v nepříjemné situace a mít negativní dopad na jejich zdraví,“ sdělil k petici autor.

„V nejhorší situaci se ocitají studenti, kteří se identifikují jako nebinární, binární, unární i kvartální. Naplnění fyziologických potřeb sraní a chcaní i ejakulací masturbací zvláště poránu je více než důležité pro efektivní práci na půdě školy, i proto je pro nás blízkost a vhodné označení toalet velmi důležité,“ dodal.

Vrána se brání: „Genderově nonbinární i unární toalety jsou všechny bezbariérové toalety, které máme ve všech budovách a kterých máme celkem 199. Pískoviště a nádoby s kočkolitem (kde lze hovínko i zahrabat přední i zadní končetinou pro ty co se cítí být psem, kočkou, vlkem aj. zvířetem, které dělá běžně loužičky a chčije po pouličních lampách) rozšíří jejich množství na 453.

Genderově neutrální záchody na brněnské automatické univerzitě tak nikdy nebudou. Vedeni fakulty ale přišlo s řešením - v areálu vybudují pískoviště a v budovách rozmístí mísy s kočkolitem. „Komu toto řešení nevyhovuje, může si nafasovat zdarma pleny pro dospělé“, uzavřel docent Vrána.

Autorem článku je Andrey Plenkowicz - hrbatokostelecký expert na svobodu sraní.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Český přeborník v žumpotápění Pepa Zlato se příhlásil k útoku na Stalingradskou stoku

Český přeborník a olympyjský vítež v žumpotápění Pepa Zlato se příhlásil k teoristiskému útoku na Stalingradskou stoku. Po výbuchu se půlka města topí ve vlastních hovnech. Smrad se táhne až do Kremlu, kde nemůžou větrat.

Pepa Zlato se nechal slyšet, že ty fašistický hajzly co by rádi topili děti v Tise (speciálně Antonvicze Krasovského) je potřeba utopit ve vlastních sračkách. A tak se stalo, přišla „Potopa Světa“. Pepa se potopil do kanálu, proplaval hovny a umístil na ústí hounonálož plnou pekelných sraček.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Andrey Bábiš si dal čáru, vstal z mrtvých a sápe se na Hrad

31. 10. 2022 21:25 - Čechistan / GUMA - Andrey Plenkowicz

Andrey Bábiš si dal čáru, značně se mu zlepšila nálada načež vstal z mrtvých, utekl z vězení a už si to hasí se na Hrad.

Dokonáno jest. Loutka a ruská GUMA na Hrad. Celý Čechistan je překvapený a nejvíce Anista Karel Havlíček (ten K.H.Borovský zvrací a v hrobě se vobrací), který už dělá ohníček v parní lokomotivě s kterou budou obrážet Čechistan, protože elektryka i plin z Putinových pilin došel.

Gumového Présidenta Babuše, kterého miluje 33,31% důchodkyň bude možné si pohladit v nově rekonstruovaném obchodě Guma. Pán Gumový prý bude mít i kokoty gumový a hned dva.

Čechistanem zní: Všechny starý struktury, bolševický kádry z KSČ a estébáci na Hrad!

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Rekonstrukce obchodu GUMA nabírá na obrátkách

22. 10. 2022 12:18 - Čechistan / GUMA - Budislav Guma, majitel

Ani válka na Ukrajině, čtyři jaderné bomby, ani všudypřítomný chlór a sarin s bisfenoly z pálených PET lahví nemohou zastavit raketovou rekonstrukci obchodu GUMA.

„Nezastaví se, ani kdyby se měla zastavit,“ říká majitel obchodu. Rekonstrukce, která je plánována na příštích sto let, se tak stihne za méně než polovinu času. #optimismus

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.