HRBATŮV KOSTELEC

Velká rekonstrukce se vleče

5. 1. 2023 06:57 - Čechistan / GUMA - Budislav Guma, majitel

Velká REKONSTRUKCE obchodu GUMA se vleče. Experti se domnívají, že bez cizí pomoci bude výsledkem pouze trvale obrušující rekonstrukce, pokud bude co obrušovat.

Netřeba hned házet flintu do žita, vyvrací obavy expert Jožo Knedlík. Před obchodem se totiž objevila nová popelnice.

Popelnice

Popelnice

„Jedná se o vyřazenou popelnici, darovanou v rámci soudružské pomoci z USA,“ potvrdil mluvčí Pražských služeb.

Sice by byla potřeba spíše popelnice na gumu, avšak do této se dá vyhodit papír, „a i to se počítá,“ doplňuje mluvčí PS.

Společně to zmákneme!

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Devět kanidátů, devět názorů. Kterého kanidáta zvolit?

2. 1. 2023 09:27 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Raději ječmen, žito, brambory vařené nebo kukuřičný šrot? Takové otázky před házením koblížky zazněly na hřmící debatě présidentských kakandidátů.

Proti adopci kuřátek kachnami se rezolutně ohradil korunovaný vůl Jaroslav Bašta.

O post présidenta Čechistanu se uchází devět kanidátů: kozel Pavel Fischer, vůl Jaroslav Bašta (SPD), beran Josef Středula, vraník Petr Pavel, čuník Tomáš Zima, kachnička bílá Danuše Nerudová, dobytek Andrej Babiš (ANO), krocan Karel Diviš a kohout Marek Hilšer (MHS).

AKTUALIZACE

Kachnička Nerudná dostala zásah hned několika kobylinci přímo na svou bílou Mendelovskou komoru. Zasrané peří bude prát ještě pár dní. Dobytek Babiš si zase ve svých estébáckých sračkách přímo bahní a hodlá vypovídat, kterak sežral na Čapáku šalamounovo houno.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Rusko zahalila temnota a čeká ho demografická katastrofa

Kněz během mše HELLRISER vyslovil proroctví o hrozbě úplného zániku národa, který popřel lidství.

Každým dnem kremelská chunta vzývá arcidaemona temnot co popírá Pravdu. Namísto řešení vnitřních problémů raději zabíjí a zbrojí. Proto Rusko nevyhnutelně čeká během 20let demografická katastrofa. AMEN.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Lavrov prodával na slavnostní hostině ostatky wagnerovců. J.V.Putim si pochutnal na rogozinově penisu

Štědrovečerní večeři kremelské chunty provázely speciality z ostatků vojáků Wagnerovců. K tradičnímu salátu, který vzniká po dopadu granátu do zákopů, byly na mísách perfektně upravné zachované části těl samotnými rusy zastřelených takzvaných „ zběhů“ kteří nepostupovali na frontě dostatečně rychle s klacky a kameny.

Kremelští bratrovrazi (interní pojemnování ruské generality), kteří naváhají střílet svoje vlastní vojáky do týla pořádali štědrovečerní večeři ve velkém stylu. Podávaly se nejvybranější speciality, vojenské šunky, morkové kosti, sázená vejce, konfitované jazyky, smažené mužské klobásy, mozeček na měkko s vejci. Vynikající byly prý i ledvinky mladších ročníků. Jen játra vojáků hostinu zcela zklamaly, byly tvrdá jako víra Rusa ve vodku.

Josif Vysranovič Putim ocenil hrdinství exšéfa Roskosmosu, když si pochutnal na jeho amputovaném penisu a vejcích.

Bratrovrazi také s chutí nahradili tradiční ukrajinskou čočku hovny z tlustých střev svých občanů.

Rusko má v kanibalismu vlastního národa a koprofágii dlouholeté zkušenosti, především z doby hladomorů během Stalinské éry. Všichni, kdo se aktivně podílejí a schvalují genocidu, vraždění dětí, nemocných, žen a těhotných žen propadli od Vánoční mše HELLRISER do kategorie „untermensch“ a jako s řádně nelidskými bytostmi s nimi také bude naloženo Prozřetelností. V očích „Bohů“ jste odpad, který projde peklem.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!