HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo ukázalo, jak taky může vypadat platný hlas

14. 1. 2023 14:01 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
ukázka platného hlasu typ "pečený čaj" s hořčicí

ukázka platného hlasu typ „pečený čaj“ s hořčicí

Ministerstvo vnitra zveřejnilo v pátek na svém twitterovém účtu několik snímků, jak také může vypadat platný hlas odevzdaný v prezidentské volbě. Znovu upozornilo, že platný je i lístek popsaný, poslintaný, posraný, pochcaný, umaštěný, natržený nebo i zmuchlaný.

Resort upozornil, že k různým kreativním úpravám hlasovacích lístků komise při sčítání nepřihlíží. „Pokud jsou z lístku patrné potřebné údaje, lístek byl v úřední obálce pouze jeden a není zcela přetržený, vždy se jedná o platný hlas,“ uvedlo ministerstvo.

„Na lístky se můžete třeba i vysrat, můžete na ně i onanovat, pokud vás kanidát tak vzrušuje“, sdělil mluvčí Ministerstva

Také platný hlas, úprava "po snídani a ranním holení"

Také platný hlas, úprava „po snídani a ranním holení“

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Zeman se z urny obul do Generála

13. 1. 2023 20:10 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Zlikvidovaný spálený a rozemletý Zeman promlouval k národu ještě z urny. Zpočátku bublání a přesýpání popela nebylo rozumět, ale nasazením vládní Umělé Demence SOC-DEM se podařilo zprávu rozkódovat.

„Zažili jsme degradaci důstojnosti prezidentského úřadu,“ bublalo z Urny. Odborníci se domnívají, že oživení popela nastalo smícháním popela s vodkou a směsí VX111.

Podobně jako Babiš Zeman oznámil, že hodil hlas sám sobě.

Velká rekonstrukce se vleče

5. 1. 2023 06:57 - Čechistan / GUMA - Budislav Guma, majitel

Velká REKONSTRUKCE obchodu GUMA se vleče. Experti se domnívají, že bez cizí pomoci bude výsledkem pouze trvale obrušující rekonstrukce, pokud bude co obrušovat.

Netřeba hned házet flintu do žita, vyvrací obavy expert Jožo Knedlík. Před obchodem se totiž objevila nová popelnice.

Popelnice

Popelnice

„Jedná se o vyřazenou popelnici, darovanou v rámci soudružské pomoci z USA,“ potvrdil mluvčí Pražských služeb.

Sice by byla potřeba spíše popelnice na gumu, avšak do této se dá vyhodit papír, „a i to se počítá,“ doplňuje mluvčí PS.

Společně to zmákneme!

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Devět kanidátů, devět názorů. Kterého kanidáta zvolit?

2. 1. 2023 09:27 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Raději ječmen, žito, brambory vařené nebo kukuřičný šrot? Takové otázky před házením koblížky zazněly na hřmící debatě présidentských kakandidátů.

Proti adopci kuřátek kachnami se rezolutně ohradil korunovaný vůl Jaroslav Bašta.

O post présidenta Čechistanu se uchází devět kanidátů: kozel Pavel Fischer, vůl Jaroslav Bašta (SPD), beran Josef Středula, vraník Petr Pavel, čuník Tomáš Zima, kachnička bílá Danuše Nerudová, dobytek Andrej Babiš (ANO), krocan Karel Diviš a kohout Marek Hilšer (MHS).

AKTUALIZACE

Kachnička Nerudná dostala zásah hned několika kobylinci přímo na svou bílou Mendelovskou komoru. Zasrané peří bude prát ještě pár dní. Dobytek Babiš si zase ve svých estébáckých sračkách přímo bahní a hodlá vypovídat, kterak sežral na Čapáku šalamounovo houno.