HRBATŮV KOSTELEC

Vláda fakticky zrušila důchody. Věk odchodu do starobního důchodu se posunul k 70letům

5. 2. 2023 13:33 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

156. Důchodová reforma znamená pro lidi, kterým je dneska 40, že se důchodu pravděpodobně už nikdy nedožijí až na pár zachovalých až nesmrtelných vyjímek. Vláda tím fakticky důchody zruší převážně pro muže jejichž střední délka života je v ČR asi 74 let.

Některé průmyslově zatížené kraje mají střední délku života ještě nižší, takže tam už se důchody vyplácet fakticky nebudou.

„Bez reformy bychom dospěli k tomu, že by na důchody nebylo. Uvažujeme i jednorázové výplatě 50 tisíc Kčs na pohřebné a všimné pozůstalým za solidární ukončení života po dovršení důchodového věku.,“ řekla v neděli v Partii na CNN Prima News Markéta Pekarová Adamová (TOP 0MEDVĚD).

V následujících letech očekáváme ještě více bezdomovců než dnes.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Z potápějícího se titaniku ANOistů utíkají krysy do všech stran

2. 2. 2023 13:20 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

To , že se titanik ANO začíná potápět je všem zjevné a tak ústřední krysy v pozadí opouští palubu jako první. Jednomyslně se shodují na tom, že z ANOistů a Bureše už nic kloudného nekápne.

První zmizel již zesnulý Marek Prchál, který necítil příležitost k dojení peněz.

Další echtovní krysa ThůdenBrátha nakopala babiše přímo šteklemi.

Poslední krysa a podržtaška II, mluvčí hnoutí Vláďa Voříšek - ten pejsek co vždy tak obdivoval samotnou Dokonalost a Neomylnost Jednoho Vůdce!

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Na Pražský Hrad míří 38 hovnocuců, deratizační a dezinsekční komando

29. 1. 2023 08:19 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Po volbách a eliminaci kremelských loutek na Pražský Hrad zamíří příští týden 38 hovnocuců a k tomu posílené deratizační a dezinsekční vládní komado včetně třech hasičských sborů. Všichni mají za úkol vykydat Augiášův chlév po 20letech sraní rozkládající se hradní Zombie a Klausových fekal-party.

"Vykydat tolik sraček bude náročný úkol. Už teď jsme zjistili, že sklepy jsou kontaminované pervitínem a kokainem, všude je nasráno a to i ve spisech po Forejtových fekál večírcích.", komentuje situaci na Pražském Hradě manažer likvidace pozůstatků kremelských loutek, Ing. Antonín Vykydal.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Schází vám nekonečné předvojební debaty kanidátů? Nic není ztraceno!

28. 1. 2023 08:51 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Umělá demence Dall-E, která před časem vytvořila ideálního présidentského kanidáta „Generál Havel“ se natrénovala hned na několik kanidátů a tak debaty rozhodně uzavřením vojebních místností nekončí! Trénovacích množin bylo tentokráte dost a metavers umožní fandit ještě několit let po volbách.

Intelektuální fekal porno jak interně nazývají technici Dall-E předvojební présidentské debaty, dokázali natrénovat i bez učitele zhroucené neuronové sítě modelující demenci všech 7 kanidátů a to včetně 21KAKAREL12 Janeček, který bude moci ve virtuálních debatách v takzvaném metavers postmatrixu pokračovat v présidenstkém klání a to až do roku 2025. Jediný koho se nepodařilo zaintegrovat do virtuálu je korunovaný vůl Bašta a Diviš. Systém odmítnul tyto kanidáty emulovat pro nedostatek systémových prostředků, tedy pro nedostatek základní demence. Podobně jako u počítače větší paměť, paměťové čipy, umožňují více pamatování, podobně je třeba dodat i více čipů na demenci (DementioIC).

Technici zjistili crosskorelační meta-analýzou blábolů, že poslední čtyři televisní debaty kanidátů Bureš-Generál tvoří zacyklenou singularitu s výraznou periodicitou.

Co to znamená lidsky?

Tlachali pořád o jednom pořád dokola a dokola a také, že Generál svůj klid držel jenom na uzdě a byl čím dál blíže stavu, aby ňafajícího Mopslíka Babiše jednou zakousnul jako doga. Natrénovat umělou Demenci v tomto postpopulistickém cyklickém a singulárním stavu je prý velmi jednoduché. S trochou nadsázky by na to stačil magnetofon a šikovný střihač.

Zakousnutí Babiše Generálem v metaversu budeme moci sledovat až koncem roku 2024.

Nakonec ale všechny Kanidáty pokoří v klání jak známo Generál Havel, který sestoupí z Nebes do poslední debaty. Spasitel čechistanu přiletí na létajícím talíři ze souhvězdí Andromédy.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.