HRBATŮV KOSTELEC

Italský expremiér Silvio Berlusconi je již Úplně Rozesraný(R)

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Speciální práškování italského přestárlého Berlusconiho vyvinuté na BAU zabralo. Silvio Berlusconi se již definitivně Úplně Rozesral(R) a bude zlikvidován leukemií zřejmě během jednoho roku a dne.

A tak svět přijde zase o jednoho extračuráka, cituje z oficiálního prohlášení agentura NASA. Berlusconi se ovšem nevzdává a agentura očekává brzké zmrtvýchvstání tohoto velikána, aby opět mohl zazářit na molu s nějkaou sexy blondýnou, kterou vojede plastovým ocasem a ocucá plastovými rty, aby se zazubil na paní Zubatou plastovými zuby-klapačkami.

Na Slapech rádi pečou beránka a věší jidáše, na Orlíku rádi utopence

6. 4. 2023 09:02 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Hned dvě velikonoční požářiště v tentýž den řešili hasiči středoczeského kraje u Slap. Spálené sportoviště a sežehnutého řidiče, který shořel takzvaným přímým spalováním v případě tragické nehody.

Tyto dvě spáleniště spolu jistě vůbec, ale vůbec nesouvisí, konstatoval destinásobně zesnulý ředitel zeměkoule Václav Klaus straší (385 let), znalec devadesátek a rozkrádání čechistanu, který se vyjadřuje rád ke všemu.

Jisté je jen to, že tohoto obětního velikonočního beránka řádně soudruzi upekli společně s jidášem co neplatil a zradil. Z obou je už jen mazanec. Na Slapech je o Tradiční czeské velikonoční pečivo posráno.

AKTUALIZACE

Vypadá to, že hounokostelec čtou i hovinky a PČR, když v 10h po hodině vydání hounočlánku musí zdůrazňovat, že spolu nic nesouvisí. Žeby se chytli na udici Tokenizovaných Fake News (TFN)? ;-D

Z omáčky Ochutnej Vietnamku vyvinuté na BAU se posralo nejméně sto lidí

4. 4. 2023 14:06 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Z úspěšné recyklované bioomáčky Ochutnej Vietnamku vyvinuté na BAU se posralo nejméně 100lidí a tím vytvořilo dalších 50 litrů omáčky, která byla rozvezena do restaurací v Hradci Králové.

Pacient č.1 byla dovezená vietnamka se speciální kulturou Salmonella typhi, která nasrala do hrnce na Brněnské Automatické Univerzitě, z které fermentací připravil Doc. Vrána jeho bioomáčku, kterou prodal v bazaru bazos.cz.

"Příští týden předpokládám, že se posere alespoň 1000 lidí a vznikne 1000 litrů omáčky. Za pár měsíců se posere celý Čechistan a bude levné hnojivo na pole Agrofertu", směje se Vrána z BAU.

Recept je prostý. Na kilo hoven, kilo cukru a půl kila mouky.

Vývoj bioomáčky řady Voshitt byl podpořen grantem TAČR projektu „Inovace v Úplné Rozesranosti(R)“.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

První Úplně Rozesranou(R) obcí v Čechistanu je Charvátská Nová Veš

1. 4. 2023 17:12 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Charvátská Nová Veš se stala první obcí, kterou se podařilo Úplně Rozesrat(R). Rozesranost tam dosáhla totiž sta procent. V této obci z hlediska služeb státu nefunguje už vůbec nic.

„Nemáme obřadní síň, nemáme školu, školku, nemáme krematorium, nemáme doktora, ani bankomat a teď už ani poštu. Vlak už sem taky nejdezí minimálně pět let. Co bude další,“ zlobí se Zdeňka Nosálová a drbe si nos.

Pracovnice pošty neví, jaký bude její další profesní osud. „Co budu dělat? Nevím. Nikdo nám neřekl, jestli nás propustí, nebo přesune jinam. Jinou pracovní nabídku jsem nedostala,“ dodala s tím, že se přece ani o konci pošty od zaměstnavatele ještě oficiálně nedozvěděla, ale tuší, že půjde patrně DO PRDELE.

Doc. Vrána z Brněnské Automatické Univerzity považuje Charvátskou Novou Veš za milník v procesu rozesírání Čechistanu a dodává, že nakonec zrušíme po Leninovsku i ty lidi. Konečně nastane Svatý klid! Takhle podřadná ves byla veš v našem tak dobře fungujícím systému dojení dotací a grantů!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.