HRBATŮV KOSTELEC

Fialův poradce křeček radí jak ušetřit na nákupech potravin

Poradce premiéra Fialy křeček polní

Poradce premiéra Fialy křeček polní

Premiérův poradce křeček radí čechům kde nakupovat, jak budovat spižírny a především jak ušetřit na nákupech potravin jejihž ceny raketově rostou a brzy dosáhnou vesmírných cifer.

Jezděte nakupovat do Polska, pokud vás trápí drahé ceny potravin, radí lidem poradce premiéra Petra Fialy (ODS) Štěpán Křeček. Podle něj se to vyplatí už i Pražanům. V nedělní Partii Terezie Hovínkové na TV HOVNA křeček uznal, že to není ideální pro stát ani to není dlouhodobé řešení, ale prý se snaží pomoci lidem.

„Proslul jsem tím, že radím lidem, aby jezdili na nákupy do Polska, pokud se jim to vyplatí. Koukám se na to z pohledu lidí. Platí, že je to skutečně výhodnější,“ uvedl v Partii Křeček.

Není to ale řešením pro všechny Čechy. Většinou jen pro ty, kteří žijí blízko hranic. „Ale už se vyplatí i Pražanům jezdit na větší nákupy do Polska,“ upozornil. Křeček rovněž připustil, že od léta 2022 jezdí s rodinou vykrádat pole Agrofertu jako pravý křeček. "Podařilo se nám nakřečkovat do spižírny především kukuřici, ječmen, pšenici a žito. Lecos máme i v řepce. Na podzim jsem si v Lánech střeil i jednoho daňka a to zadarmo!", upřesnil.

Křeček uznal, že nejde o dlouhodobé ani ideální řešení z pohledu státu. „Protože je to špatně, že se nenakupuje tady a neodvádí se daně,“ kýval poradce premiéra Fialy a hlavní ekonom B-Houno Securities.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Mimořádná valorizace penzí by mohla být nahrazena dávkou fentanylu

7. 4. 2023 09:40 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Mistr práce, socialismu a plnění plánů Marian Jurečka (Kaďáci)

Mistr práce, socialismu a plnění plánů Marian Jurečka (Kaďáci)

Lidé s penzí by mohli při vysoké inflaci dostávat dočasně dávky silných opioidních analgetik, takže během težkých časů mohou těžké dny prospat v posteli.

Marian Jurečka si slibuje především ušetřit na výdajích na valoriazce důchodů. Hluboký spánek s morfiem přináší seniorům velikou úlevu, zvláště když období, kdy neůžou topit kvůli vysokým cenám plynu, jíst předražené jídlo, prospí pěkně v peřinách. "Navíc takový spící senior netrpí bolestmi ani strastmi života. Někteří si mohou vzít dvě, tři dvou miligramové ampulky a budou spát na věčnost.", říká Jurečka.

A doplnil: „Neříkám, že máme finální verzi. Čekáme, zda přijdou nějaké návrhy ze strany opozice. Představu, jak by to mělo vypadat, ale samozřejmě máme. Spasím je všechny. Všechny je spasím. Pokud chcete být jako kdejaká sjetá americká celebrita, volte fentanyl! “

AKTUALIZACE

„Upracujme se k smrti“, tak zní nové heslo Mistra Práce Mariana Jurečky školeného v Čínsko-Vietnamských lágrech, který je přesvědčený, a trvá na tom, aby lidé v důchodu pracovali dál, až padnou za stolem mrtví.

Italský expremiér Silvio Berlusconi je již Úplně Rozesraný(R)

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Speciální práškování italského přestárlého Berlusconiho vyvinuté na BAU zabralo. Silvio Berlusconi se již definitivně Úplně Rozesral(R) a bude zlikvidován leukemií zřejmě během jednoho roku a dne.

A tak svět přijde zase o jednoho extračuráka, cituje z oficiálního prohlášení agentura NASA. Berlusconi se ovšem nevzdává a agentura očekává brzké zmrtvýchvstání tohoto velikána, aby opět mohl zazářit na molu s nějkaou sexy blondýnou, kterou vojede plastovým ocasem a ocucá plastovými rty, aby se zazubil na paní Zubatou plastovými zuby-klapačkami.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Na Slapech rádi pečou beránka a věší jidáše, na Orlíku rádi utopence

6. 4. 2023 09:02 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Hned dvě velikonoční požářiště v tentýž den řešili hasiči středoczeského kraje u Slap. Spálené sportoviště a sežehnutého řidiče, který shořel takzvaným přímým spalováním v případě tragické nehody.

Tyto dvě spáleniště spolu jistě vůbec, ale vůbec nesouvisí, konstatoval destinásobně zesnulý ředitel zeměkoule Václav Klaus straší (385 let), znalec devadesátek a rozkrádání čechistanu, který se vyjadřuje rád ke všemu.

Jisté je jen to, že tohoto obětního velikonočního beránka řádně soudruzi upekli společně s jidášem co neplatil a zradil. Z obou je už jen mazanec. Na Slapech je o Tradiční czeské velikonoční pečivo posráno.

AKTUALIZACE

Vypadá to, že hounokostelec čtou i hovinky a PČR, když v 10h po hodině vydání hounočlánku musí zdůrazňovat, že spolu nic nesouvisí. Žeby se chytli na udici Tokenizovaných Fake News (TFN)? ;-D

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.