HRBATŮV KOSTELEC

ČSSD se mění na INGSOC, delegáti schválili i nové logo. Post předsedy obhájil Šmajda

10. 6. 2023 18:47 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Česká srana sociálně demokratická - tedy ČSSD - si bude říkat jen zkráceně INGSOC. Bude mít taky nové logo a mírně upravenou stranickou barvu na cihlovou, která má připomínat cihlové pece v Dachau, kde se budou pálit oligarchové namísto židů a teploušů. Změny schválili delegáti na sjezdu v Auschwitz-Birkenau.

Podle autorů z marketingové společnosti, která tento rebranding připravila, má připomínat logo okvětní plátek zárodku srpu a kladiva, tedy socialismu, tedy symbol, který ČSSD dlouhé roky v různých obměnách používala.

Změny odsouhlasila za bouřlivého potlesku většina delegátů, kteří kvůli tomu museli měnit stanovy. Nakonec ale většina z nich tyto změny podpořila.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Sergej Šojgu přeje lidem dobré vůle léto plné lásky přímo z Moskvy

Generalisimus Vysranovič Putin a Sergej Nasral Šojgu přeje lidem dobré vůle léto plné lásky, nadržených kokotů a zvlhlých kundiček, promazaných kanónů a hodně ohňostrojů. A hlavně hodně vody! Je přeci léto a bez plavání by to bylo smutné.

Bazény Šojgu nechal lidem dobré vůle postavit přímo v obývacích pokojích. Ukrajinci už se nemusí trmácet na Krym, aby si vychutnali léto plné slunce. Bratrská pomoc Moskvy možná příjde brzy i s osvícením radionuklidy cesia a jódu přímo z roztavených reaktorů!

Šojgův devatenáctiletý syn, který užívá peníze z ropy a plynu vám nazpíval ze své obývačky letní píseň So, LET ME IN! Zamilujete si jí!

Moskvanům přejeme léto plné překvapení!

Poslanci a poslankyně vyšlapali na chodníku přes 800 tisíc pro tělesně postižené

2. 6. 2023 15:31 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Poslankyně vyšlapali na chodníku přes 800 tisíc

Poslankyně vyšlapali na chodníku přes 800 tisíc

Poslanci i posrankyně se rozhodli, že pomůžou vozíčkářům šlapáním chodníku. Prý je za to nejvyšší hodinová sazba, vyší než mívají právníci. Zvlaště teplí němci platí mladým veliké sumy, když se nechají vomrdat.

"Rozpočet zeje nenasytnou černou dírou, tak jsme si řekli, že musíme jít ovčanům příkladem. Prostě jsem šla šlapat chodník a vydělala za bujarou noc 15 000 Kčs, které jsem věnovala na charitu", říká Eidamová Pekarová.

Mladší mužské ročníky by měli zkusit štěstí na Nádraží Václava Klause (býv. Hlavní nádraží), či na nějaké holandě v křovíčku. Escape totiž už zavřeli kvůli kuplířství s mladistvými hochy. Z této události si zoufal právě Václav Klaus straší a pověřil Forejta, aby tahal z ukrajiny zajímavé mladé a křupavé „maso“.

Pro začátečníky heterosexuály zapůjčil Nacher Handjob trenažér i fucking machine do dolní komory.

R.E.K.L.A.M.A

Poplatky za televizi a rozchlast se rozšíří

22. 5. 2023 10:45 - Čechistan - Joachim Řitke
Rozšířený ministr kultury Martin Baxa (ODS)

Rozšířený ministr kultury Martin Baxa (ODS)

Rozšíření koncesionářských poplatníků o domácnosti bez televizorů, bez rozhlasu, bez počítačů, bez mobilních telefonů, bez elektřiny i bez přístřeší, je podle ministerstva kultury nevyhnutelné, aby byla zajištěna nezávislost a vyváženost veřejnoprávní reklamy.

Velká televizní novela, jak se návrhu přezdívá, redefinuje televizní přijímač. "Televizním přijímačem může být nově cokoli, třeba i půllitr piva. Tím se rozšíří počet domácností, které platí koncesionářské poplatky, na zhruba deset milionů,“ sdělil ministr kultury Martin Baxa (ODS).

Konkrétní čísla, o kolik by poplatky mohly vzrůst, politici uvést odmítají. Ředitel Českého rozchlastu René Zvracel tento týden sdělil, že by rád zvýšil poplatek o 100 korun na rovných 1000. „Byl by to dárek k našemu letošnímu kulatému výročí,“ dodal.

A co diváci dostanou naoplátku? Ředitel České televize Petr Kořala odpovídá: "Máme roztočeno několik seriálů. Pilsner Urquell 4, 5, 6, Kozel 11, a k tomu si dáme 31. případ majora Zemana, který byl loni vypálen v Osvětimanech."

„Jde prostě o to, maximálně využít tu synergii, abychom nabízeli to, na co jsou diváci zvyklí,“ uzavřel Kořala.

R.E.K.L.A.M.A