HRBATŮV KOSTELEC

Miliardář Karel Jáneček podal odvolání v nezvolení k Aštarovi Šeranovi

20. 6. 2023 08:41 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Karel Jáneček opět neuspěl ve zvolení présidentem

Karel Jáneček opět neuspěl ve zvolení présidentem

Kárel nadčlověk Janeček neuspěl s odvoláním na nezvolení présidentem Čechistanu ve Štrasburku a tak se půjde odvolat k Aštarovi Šeranovi. Prý je tu mnoho ještírků, kteří zamezují k jeho zvolení Présidentem

"Je to opravdu neuvěřitelné co se tady děje.", stěžuje si president Janeček na nezvolení, kterému neuznali MATHESSSSO jako národní hru zapsanou do dědictví UNESCO.

"Věřím, že mi Aštar Šeran pomůže překonat to bezpráví co tu vládne. Jsem stále šokován a musím chodit po rukou.", uzavírá Jáneček.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Draslovka spustí koncem léta další kyanidovou jednotku s pětinásobnou kapacitou

Nový Uragán D2 nahradí fumigační plyn Zyklon B

Nový Uragán D2 nahradí fumigační plyn Zyklon B

Draslovka dokončuje další kyanidovou jednotku s více než pětinásobnou kapacitou na výrobu fumigačního plynu Uragán D2

Chemička Draslovka (dříve součást koncernu IG Farben) se dohodla behěm léta léta páně 2022 na zvýšení výroby fumigačního a exterminačního plynu Uragán D2, úspěšným a zdokonaleným plynu Zyklon B, který by měl být použit na fumigaci skřetích nor (i tzv. zemljanek).

Konzervy s adsorbovaným plynem na křemelině by se měly dodávat přímo na ukrajinskou frontu v rámci protiofenzivy. Budou výtečným pomocníkem na plynování zákopů osídlených Skřety. Představenstvo chemičky slibuje, že to s těma hajzlama zatočí.

Měli jsme ten dobytek zlikvidovat už za války, nechal se slyšet président Pavel

Exterminace Rusa východního je prý v OSN už na spadnutí

Exterminace Rusa východního je prý v OSN už na spadnutí

Prezident Pavel prohlásil, že Rusové jsou skutečně nelidský národ, který si snad ani nezaslouží existenci na zemi.

OSN rozhodla, že rusové jsou „podlidé“ a to především kvůli tomu, jak devastují vlastní lidi a následně pak cizí národy. A pěstují tradiční hladomory. Prý je z toho každému na zvracení.

Exterminace škůdce národů Rusa východního je jen otázkou času

"Příprava úplné a definitívní exterminace je podle předních členů OSN na spadnutí. Oni o tom neustále mluví a chovají se tak, že si ten hřebíček do rakve zatlučou stejně sami. Hitler byl prase, ale v něčem ti fašouni měli pravdu. Rusové jsou proste untermensch pro svou darebnost a neúctu k všemu živému. Jsou to prostě skřeti z Mordoru a vládne jim Temný pán. Proto to musíme jednou pro vždy zlikvidovat jako dřevomorku!", nechal se slyšet nejmenovaný vysoký úředník OSN.

ČSSD se mění na INGSOC, delegáti schválili i nové logo. Post předsedy obhájil Šmajda

10. 6. 2023 18:47 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Česká srana sociálně demokratická - tedy ČSSD - si bude říkat jen zkráceně INGSOC. Bude mít taky nové logo a mírně upravenou stranickou barvu na cihlovou, která má připomínat cihlové pece v Dachau, kde se budou pálit oligarchové namísto židů a teploušů. Změny schválili delegáti na sjezdu v Auschwitz-Birkenau.

Podle autorů z marketingové společnosti, která tento rebranding připravila, má připomínat logo okvětní plátek zárodku srpu a kladiva, tedy socialismu, tedy symbol, který ČSSD dlouhé roky v různých obměnách používala.

Změny odsouhlasila za bouřlivého potlesku většina delegátů, kteří kvůli tomu museli měnit stanovy. Nakonec ale většina z nich tyto změny podpořila.

R.E.K.L.A.M.A