HRBATŮV KOSTELEC

Kde je Prigožin? Jeho stopa končí v Hrbatově Kostelci!

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Po tažení wagnerovců na Moskvu na konci června, které záhy skončilo, se jméno jejich majitele Jevgenije Pirožkína objevuje ve veřejném prostoru spíše sporadicky. Množí se proto spekulace, kde je a zda je vůbec živ - a je! Odešel na odpočinek do lázní MUDr. Illony Nemocné. Léčí se společně s jinými bosohlavy.

Po tažení wagnerovců na Moskvu se o Prigožinově pobytu příliš mnoho neví. Azyl měl najít v Bělorusku, ovšem dosud nikdo nepotvrdil, že by ho v zemi autoritářského vůdce Alexandra Lukašenka někdo viděl. Na svém účtu na sociální síti Telegram, kde býval v uplynulých měsících aktivní, má poslední příspěvek z 26. června, dva dny po vzpouře.

Pirožkín prý čeká na masáže Helenou 666.

Hrbatův Kostelec je prosnulé místo k deponování největších čuráků pod Sluncem.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Masážní přístroj Helena 666 pro kremelskou chuntu je již hotov

Masový masážní přístroj Helena 666

Masový masážní přístroj Helena 666

Sbírka dárek pro Puttina vynesla částku přesahující 6milion korun a byla využita na dodání masážního přístroje kremelských kyprých zadků. Přístojem lze ošetřit hýždě, stehna, ale nejlépe záda a ledviny.

Sbírka, která začala 8. května a na níž lidé přispívají prostřednictvím platforem www.darcekpreputina.eu Do sbírky se zatím zapojilo přes 3333 dárců především ze Slovenska, ale také z České republiky. Masový masážní přístoj Helena 666 byl vyroben a putuje na Ukrajinskou frontu. První místenku si prý objednal parfémový mistr války Šojgu a generalisimus Gerasimov, kteří mají tuze zapařené prdele. Hned třetí má jít na řadu Pirožkín. Putin je zdráhavější a počká si na výsledky masáží podřízených.

R.E.K.L.A.M.A

Miliardář Karel Jáneček podal odvolání v nezvolení k Aštarovi Šeranovi

20. 6. 2023 08:41 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Karel Jáneček opět neuspěl ve zvolení présidentem

Karel Jáneček opět neuspěl ve zvolení présidentem

Kárel nadčlověk Janeček neuspěl s odvoláním na nezvolení présidentem Čechistanu ve Štrasburku a tak se půjde odvolat k Aštarovi Šeranovi. Prý je tu mnoho ještírků, kteří zamezují k jeho zvolení Présidentem

"Je to opravdu neuvěřitelné co se tady děje.", stěžuje si president Janeček na nezvolení, kterému neuznali MATHESSSSO jako národní hru zapsanou do dědictví UNESCO.

"Věřím, že mi Aštar Šeran pomůže překonat to bezpráví co tu vládne. Jsem stále šokován a musím chodit po rukou.", uzavírá Jáneček.

R.E.K.L.A.M.A

Draslovka spustí koncem léta další kyanidovou jednotku s pětinásobnou kapacitou

Nový Uragán D2 nahradí fumigační plyn Zyklon B

Nový Uragán D2 nahradí fumigační plyn Zyklon B

Draslovka dokončuje další kyanidovou jednotku s více než pětinásobnou kapacitou na výrobu fumigačního plynu Uragán D2

Chemička Draslovka (dříve součást koncernu IG Farben) se dohodla behěm léta léta páně 2022 na zvýšení výroby fumigačního a exterminačního plynu Uragán D2, úspěšným a zdokonaleným plynu Zyklon B, který by měl být použit na fumigaci skřetích nor (i tzv. zemljanek).

Konzervy s adsorbovaným plynem na křemelině by se měly dodávat přímo na ukrajinskou frontu v rámci protiofenzivy. Budou výtečným pomocníkem na plynování zákopů osídlených Skřety. Představenstvo chemičky slibuje, že to s těma hajzlama zatočí.