HRBATŮV KOSTELEC

Češi si oblíbili letní grilování v požářišti

24. 7. 2023 19:30 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Letní grilovačka v Řecku

Letní grilovačka v Řecku

Češi se většinou jezdí grilovat do Chorvatska nebo do Řecka, nyní ale vyměnili tradiční slunění za pobyt v pořářišti řeckých porostů a všichni si to pochvalují.

"Kdo to nezažil, neví o co přichází! Takové opálení nepamatuji.", radostně popisuje zářitky trochu do černa připečená Jelena Nekonečníková.

Cestovní kaceláře proto dopravují do ještě aktivního požářiště na ostrovech Rhodos a Korfu další klienty, kteří mají zájem o pořádnou grilovačku. Cestovky radí: " Hlavně nezapomeňte špekáčky a minimax z XINDLu! a kdo bude dědit majlant, ať vezme babičku s dědečkem. Můžou ušetřit i za kremaci!"

Grilovaní češi po návratu do vlasti

Grilovaní češi po návratu do vlasti

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Místo ptáčka nejedno hovínko. Musk chce změnit logo Twitteru

Jeden z návrhů nového loga Twitteru

Jeden z návrhů nového loga Twitteru

Miliardář Elon Musk v neděli oznámil, že plánuje změnit logo Twitteru z proslulého modrého ptáčka na rozplesklé hovínko ve tvaru X (eXtra holubinec) a seroucího ptáčka, což by byla další velká změna od doby, kdy loni v říjnu koupil tuto platformu.

V sérii 111 příspěvků na svém účtu majitel Twitteru uvedl, že se chystá provést změnu celosvětově nejdříve ihned, napsala agentura PRC. „Brzy se rozloučíme se značkou Twitteru a postupně se všemi ptáky a budeme se klanět eXtra hovnům. Což lépe vystihuje obsah celého Twitteru a mých příspěvků“, dodal.

Inspiraci na tuto zásadní změnu nadčlověk Musk přišel v Římě, když mu holub posral sako a to eXtrémě.

Druhý a menší návrh loga Twitteru s jedním hovínkem

Druhý a menší návrh loga Twitteru s jedním hovínkem

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Kde je Prigožin? Jeho stopa končí v Hrbatově Kostelci!

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Po tažení wagnerovců na Moskvu na konci června, které záhy skončilo, se jméno jejich majitele Jevgenije Pirožkína objevuje ve veřejném prostoru spíše sporadicky. Množí se proto spekulace, kde je a zda je vůbec živ - a je! Odešel na odpočinek do lázní MUDr. Illony Nemocné. Léčí se společně s jinými bosohlavy.

Po tažení wagnerovců na Moskvu se o Prigožinově pobytu příliš mnoho neví. Azyl měl najít v Bělorusku, ovšem dosud nikdo nepotvrdil, že by ho v zemi autoritářského vůdce Alexandra Lukašenka někdo viděl. Na svém účtu na sociální síti Telegram, kde býval v uplynulých měsících aktivní, má poslední příspěvek z 26. června, dva dny po vzpouře.

Pirožkín prý čeká na masáže Helenou 666.

Hrbatův Kostelec je prosnulé místo k deponování největších čuráků pod Sluncem.

R.E.K.L.A.M.A

Masážní přístroj Helena 666 pro kremelskou chuntu je již hotov

Masový masážní přístroj Helena 666

Masový masážní přístroj Helena 666

Sbírka dárek pro Puttina vynesla částku přesahující 6milion korun a byla využita na dodání masážního přístroje kremelských kyprých zadků. Přístojem lze ošetřit hýždě, stehna, ale nejlépe záda a ledviny.

Sbírka, která začala 8. května a na níž lidé přispívají prostřednictvím platforem www.darcekpreputina.eu Do sbírky se zatím zapojilo přes 3333 dárců především ze Slovenska, ale také z České republiky. Masový masážní přístoj Helena 666 byl vyroben a putuje na Ukrajinskou frontu. První místenku si prý objednal parfémový mistr války Šojgu a generalisimus Gerasimov, kteří mají tuze zapařené prdele. Hned třetí má jít na řadu Pirožkín. Putin je zdráhavější a počká si na výsledky masáží podřízených.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.